Powiat piaseczyński
Herb Powiatu Piaseczyńskiego

Koncert brytyjskiej wokalistki Sue Rinaldi w Górze Kalwarii

Góra Kalwaria, dn. 2007-04-19
Księża Marianie serdecznie zapraszają na koncert brytyjskiej piosenkarki Sue Rinaldi, który odbędzie się w najbliższy weekend: 21 kwietnia 2007 roku (sobota), o godzinie 20:00 w kościele Na Górce w Górze Kalwarii. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym koncercie. Wstęp wolny. Źródłem informacji o koncercie jest strona: www.gorakalwaria.pl

Sue Rinaldi

Sue Rinaldi to znana brytyjska piosenkarka zdobywająca uznanie publiczności na całym świecie. Debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych w zespole Hearbeat, z którym odniosła kilka sukcesów na angielskich listach przebojów. W 1994 roku rozpoczęła karierę solową. Jej poszukiwania muzyczne prowadzą od rocka i muzyki klubowej (płyta Love Eternal z 1994 roku), poprzez klimaty ambientalne (płyta Promised Land z 1998 roku), aż do niezwykle intymnych i poetyckich akcentów nowego akustycznego brzmienia (płyta Personal Worship z 2001 roku)

Sue Rinaldi jest dynamiczną i wrażliwą artystką, potrafiącą szybko nawiązywać kontakt z widownią. Koncertowała już m.in. w USA, Australii, Szwajcarii, Niemczech, Norwegii, Danii, Kanadzie i Malezji. W 1997 roku śpiewała dla 55 000 widzów na Wembley w Anglii, a w Sylwestra 2001 roku dla ponad 60 000 osób w trakcie wielkiego noworocznego koncertu na plaży w Sydney.

Sue Rinaldi jako kompozytorka i autorka tekstów czerpie swoje inspiracje z osobistego doświadczenia wiary. Dużą cześć jej twórczości poświęcona jest sytuacji społecznej na świecie. Znajdująca się na jej pierwszej solowej płycie piosenka Cry Mercy opowiada o losach milionów bezdomnych dzieci w Brazylii. Promised Land, będący jednym z jej największych przebojów, opowiada o szoku, jaki przeżyła Anglia po tragicznej śmierci księżny Diany oraz o pytaniu o sens życia, jakie wielu ludzi wtedy sobie postawiło. Sue Rinaldi znana jest również ze swoich audycji radiowych, programów telewizyjnych oraz publikacji dotyczących współczesnej kultury.
Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria



Loading ...

Wasze komentarze do informacji:

Piotr z Nowej Soil
2007-04-22 21:39:46
Sue Rinaldi jest cudowną piosenkarką, jej koncert odmienił moje życie, powiem tak, w przeciągu trwającego koncertu (ok 80 min.) przeszedłem z ciemności do światłości, przebiłem najgrubszy mur na świecie, który oddzielał mnie od Boga, tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć i wysłuchać. Wszystkich zachęcam do pójścia na ten koncert Sue, Bóg zapłać. Piotr "Buran znaczy wiatr"
Monika
2007-04-23 06:37:50
Byłam na koncercie Sue Rinaldi w Górze Kalwarii i muszę powiedzieć, że zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Jeżeli ktoś będzie miał okazję pójść na jej koncert to polecam i zachęcam!
Łucja z Piaseczna
2007-04-26 23:35:30
Sue Rinaldi to znakomita brytyjska piosenkarka i żałuję, że nie byłam na jej koncercie w Górze Kalwarii.
Ania z Góry Kalwarii
2007-10-29 09:10:49
Byłam na tym koncercie w młodzieżowym Kościele "na Górce" w Górze Kalwarii i oprócz dobrej muzyki znalazłam tam głębię... Oby takie koncerty odbywały się jak najczęściej, by jak najwięcej ludzi mogło otworzyć swoje uszy na prawdę.

Dodaj komentarz:

Komentarz pojawi się dopiero po naszym zaakceptowaniu!

Katalog firm e-piaseczno

Dodaj wpis do katalogu firm powiatu piaseczyńskiego

Wycieczkowicz - wycieczki szkolne

Wycieczkowicz Usługi turystyczne Katarzyna Schab. Organizujemy wycieczki i wyjazdy na terenie Polski. Zapoznaj się z naszą ofertą (...)

Hipermarket Auchan Piaseczno

Auchan to polskie hipermarkety francuskiego koncernu. Zapraszamy na zakupy do naszego hipermarketu Auchan Piaseczno (...)

Przedszkole Piaseczno

Niepubliczne Przedszkole Kleks w Piasecznie. Prywatne przedszkole zaprasza dzieci z Piaseczna i okolic. Prywatne Przedszkole Piaseczno (...)

© 2007 Piaseczno | design by maxxi | code by borkowski | online: 19 | Google: 92
RSS Powiat Piaseczyński XHTML Powiat Piaseczyński CSS Powiat Piaseczyński