Konstancin Jeziorna, dn. 2008-01-22
Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym na ferie zimowe z KDK Konstancin, pod hasłem ZWIERZAKOMANIA. Ferie zimowe w Domu Kultury odbędą się w okresie od 15 do 22 luty 2008 roku. Organizatorzy w programie ferii zimowych dla dzieci zaplanowali m.in.: ciekawostki o świecie ryb, ptaków i dzikich zwierząt, wizyta wolontariusza z Azylu dla kotów w Klarysewie, odkopywanie dinozaurów, zabawy ruchowe, ptaszynki zgadywanki, wspólne tworzenie wielkiego zwierzaka cudaka oraz drugie śniadanie dla wszystkich uczestników.
15 luty 2008 Wycieczka autokarowa do interaktywnego kina CINEMA PARK BEMOWO na film pt. KRÓLESTWO ZWIERZĄT. Ponad 3 godziny super zabawy i niezapomnianych wrażeń gwarantowane. Bilety w cenie: 25,50 zł za jedno dziecko.
18 luty 2008 Zwierzakowo i Zabawowo część I. Zajęcia w filii KDK, podczas których dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o rybach, a pod okiem specjalisty nauczą się jak założyć akwarium i pielęgnować rybki. Świat kotów odkryje przed dziećmi wolontariusz ze schroniska Azyl dla kotów w Klarysewie. W programie także gry i zabawy ruchowe oraz drugie śniadanie dla wszystkich uczestników. Wstęp wolny.
19 luty 2008 Zwierzakowo i Zabawowo część II. Zajęcia w filii KDK, podczas których dzieci zabawią się w archeologów i odkopią szkielet dinozaura, a następnie będą rozwijały swoją wyobraźnię tworząc wspólnie z prowadzącymi wielkiego zwierzaka-cudaka. W programie także gry i zabawy ruchowe oraz drugie śniadanie dla wszystkich uczestników. Wstęp wolny.
20 luty 2008 Wycieczka autokarowa do Rodzinnego Centrum Rozrywki HULAKULA. 2 godziny wspaniałej zabawy, w tym 1 godzina na placu zabaw oraz 1 godzina gry w kręgle. Bilety w cenie: 12 zł za jedno dziecko.
21 luty 2008 Zwierzakowo i Zabawowo część III. Zajęcia w filii KDK, podczas których znawca tematu opowie o świecie ptaków. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się jak zrobić profesjonalny karmnik dla ptaków, a następnie same wykonają jego prostszą, ale bardzo pomysłową wersję. W programie ptaszanki zgadywanki oraz drugie śniadanie. Tego dnia dokończymy też zwierzaka cudaka malując go w wymarzone kolory. Wstęp wolny.
22 luty 2008 Ognisko z opowieściami. Na zakończenie ferii zimowych, przy ognisku będzie możliwość wysłuchania opowieści o dzikich i oswojonych zwierzętach, a także odkryjemy tajemnice świata koni. Wstęp wolny.
Ilość miejsc na
wycieczki jest ograniczona. Zapisy w Konstancińskim Domu Kultury, ul. Jaworskiego 18 (tel. 022 754-47-23) lub w filii KDK, ul. Sobieskiego 6 (tel. 022 754-06-12). Szczegółowe informacje o programie ferii zimowych dla dzieci, znajdziecie na stronie internetowej Konstancińskiego Domu Kultury: www.kdk-info.pl