Menu
A+ A A-

VIVA ITALIA! włoskie widowisko muzyczne w Konstancinie

25 listopada 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy do Konstancina na włoskie widowisko muzyczne VIVA ITALIA! Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety od 80 do 140 zł. Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek - piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem.

VIVA ITALIA! WŁOSKIE WIDOWISKO MUZYCZNE W KONSTANCINIE

VIVA ITALIA! żywiołowy i porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej. Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert, który przeniesienie widzów do urokliwego San Remo, miasta nad Morzem Śródziemnym, gdzie od wielu lat ma miejsce znany na całym świecie festiwal włoskiej piosenki. Bezapelacyjne włoskie hity: „Felicità”, „Ci sarà”, „Volare”, „Sarà perchè ti amo”, „L`Italiano”, „Picola e Fragile” usłyszymy w zupełnie nowych aranżacjach, w wykonaniu włoskich i polskich solistów oraz orkiestry kameralnej. Koncert ten jest bowiem nowym spojrzeniem na dorobek włoskiej sceny rozrywkowej, łącząc w sobie nurt italo disco i hity prezentowane na deskach San Remo z dostojnym klimatem klasycznej oprawy. Oczy widzów przyciągać będą natomiast nowoczesne wizualizacje. Koncert gwarantuje relaks i fantastyczną zabawę, po której każdy będzie miał ochotę głosić włoskie „Dolce vita”!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Bradley Cooper - Wieczór Filmowy w Konstancinie-Jeziornie

24 listopada 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na wieczór filmowy do Konstancina, gdzie zostanie przybliżony aktor Bradley Cooper. Zapraszamy na jeden z najlepszych filmów z jego udziałem, wielokrotnie nagradzany, pozytywny, inteligentny i niezwykle zabawny – idealny na listopadowy wieczór. Wstęp wolny. Zapraszamy na wieczór z Bradley Cooper!

BRADLEY COOPER - WIECZÓR FILMOWY W KONSTANCINIE

Bradley Cooper już od kilku lat cieszy się statusem gwiazdy i należy do aktorskiej pierwszej ligi Hollywood. Debiutował w jednym z odcinków kultowego serialu Seks w wielkim mieście. Potem zaczął regularnie występować na dużym ekranie głównie w komediach romantycznych, ale dopiero rola w przebojowym Kac Vegas przyniosła mu światową sławę. Dziś ma w swoim dorobku wiele doskonałych ról, aż cztery nominacje do Oscara i dwa do Złotych Globów.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Rodzina Rapackich-Kowalskich - Wirtualne Muzeum Konstancina

28 października 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie w ramach Wirtualnego Muzeum Konstancina nt.: RODZINA RAPACKICH-KOWALSKICH. Miejsce: KDK przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie. Wstęp wolny. Zapraszamy do Wirtualnego Muzeum Konstancina!

RODZINA RAPACKICH-KOWALSKICH - WIRTUALNE MUZEUM KONSTANCINA

Spotkanie poświęcone będzie dwóm rodzinom związanym nierozerwalnym jak dotąd węzłem z willą Blizka w Konstancinie. Tadeusz Rapacki, współwłaściciel Cynkowni Warszawskiej, zbudował ją w 1916 roku na ulicy Słowackiego (dzisiaj Wierzejewskiego) i ze względu na bliskość stacji, kościoła, kasyna i plaży – nazwał Blizka. Gdy jego córka Janina wyszła za mąż za Zbigniewa Kowalskiego działacza łowieckiego i pisarza, losy obu rodzin się połączyły. Rapaccy, a później i obecnie Kowalscy, mieszkają w tym domu już w piątym pokoleniu. Ich fascynującą historię przedstawi Tomasz Kowalski, mieszkaniec willi od 73 lat.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Maraton Filmowy z Ryanem Goslingiem - Bezsenna Noc w Hugonówce

20 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonówce / Maraton Filmowy z Ryanem Goslingiem. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

MARATON FILMOWY Z RYANEM GOSLINGIEM - BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE

MARATON FILMOWY Z RYANEM GOSLINGIEM Wyświetlimy dla Państwa trzy filmy z udziałem kanadyjskiego gwiazdora. Bożyszcze kobiet, romantyczny ideał, wrażliwy mężczyzna i małomówny twardziel – Ryan Gosling to niezwykle wszechstronny aktor, który ma na swoim koncie wiele różnorodnych ról doskonałych filmach. Jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Dwukrotnie był nominowany do Oscara, a za przebojowy musical La La Land doczekał się niedawno Złotego Globu (do którego trzykrotnie był kiedyś nominowany). Przełomowym filmem w jego karierze był Fanatyk. Dzięki tej roli na zawsze zerwał z wizerunkiem aktora dziecięcego. Swoją przygodę przed kamerą zaczynał bowiem jako dziecko w Klubie Myszki Mickey.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)