Menu
A+ A A-

Z deskorolką po świecie Adam Szostek

22 lutego 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie, podczas którego gościem będzie Adam Szostek nt.: Z deskorolką po świecie. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

Z DESKOROLKĄ PO ŚWIECIE ADAM SZOSTEK

Z deskorolką po świecie / Adam Szostek - spotkanie z wyjątkowym podróżnikiem Adamem Szostkiem, który przemierza świat z „kawałkiem drewna na kółkach”. Opowie o swoich pasjonujących podróżach po Europie i Azji. Nie zabraknie z pewnością wielu interesujących historii i zabawnych anegdot z rozmaitych wypraw, m.in. próby przejechania na desce 1000 km wybrzeża Malezji, o osobliwym ruchu ulicznym w Indiach, o nauce jazdy na desce… buddyjskich mnichów, czy o Palestynie i Murze Chińskim. Podróżnik zaprezentuje również najciekawsze zdjęcia ze swoich pasjonujących eskapad. Więcej o podróżniku i jego wyprawach, można przecztać na stronie internetowej: http://longandroll.blogspot.com

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Imieniny Konstancji w Konstancinie

18 lutego 2018 roku Konstanciński Dom Kultury zaprasza na huczne Imieniny Konstancji, matki założyciela Konstancina-Jeziorny hrabiego Witolda Skórzewskiego, który ponad 120 lat temu nazwał letnisko na jej cześć. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Odbędą się warsztaty rodzinne i spotkania oraz wieńczący obchody imienin, wieczorny koncert jazzowy. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek i świetnej zabawy. Wstęp wolny.

IMIENINY KONSTANCJI W KONSTANCINIE

IMIENINY KONSTANCJI PROGRAM:
11.00 – 18.00 STOISKA Z PRODUKTAMI ZIOŁOWYMI, LECZNICZYMI, KOSMETYKAMI I BIŻUTERIĄ
WARSZTATY
10.00 – 12.30 LECZNICZE WŁAŚCIWOŚCI KORY
Warsztat ziołowo-leczniczy, którego celem jest poznanie właściwości kory typowej dla obszaru Konstancina-Jeziorny i umiejętność wykorzystywania jej właściwości leczniczych w życiu codziennym. Warsztat przeznaczony dla osób dorosłych i dla dzieci z opiekunami.
13.30 – 15.00 WARSZTAT CUKIERNICZY
Rodzinny warsztat robienia słodyczy przygotowany przez kawiarnię Hugonówka. Podczas warsztatu będzie można zaznajomić się ze sposobami tworzenia lizaków i cukierków.
10.30 – 12.00 MUSICON
Musicon to nowatorski przedmiot edukacyjny będący jednocześnie maszyną do programowania, komponowania i zabawy. Instrument służy do wszechstronnego rozwoju dzieci, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Warsztat dla dzieci w wieku lat 4-6.
13.00 – 15.00 W PODRÓŻY
Warsztat plastyczny dla dzieci w wieku 7-10 lat. Uwaga! Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Obowiązują zapisy. Liczy się kolejność zgłoszeń. tel. (22) 484 20 20 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SPOTKANIA
14.00 – 15.00 DBAJ O SIEBIE FOREVER
Prelekcja Anny Łatacz, ambasadorki zdrowia, urody i przedsiębiorczości firmy Forever. Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć jak zwiększyć poziom energii, sił witalnych, dbać o siebie, korzystając z wszechstronnego działania aloes, a także uwierzyć w siebie i obudzić w sobie ducha kreatywności i przedsiębiorczości
16.00 – 17.30 JAK TO SIĘ ROBI?
Spotkanie z Dominiką Jurkiewicz, pilotem, stylistką, projektantką i konstruktorką odzieży
KONCERT
18.00 – 19.00 GRAND SLAM QUARTET
Grand Slam to kwartet jazzowy czwórki młodych muzyków pasjonujących się gypsy jazzem. Wstęp wolny. Wejściówki na koncert do odbioru w recepcji.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Katarzyna Groniec - koncert walentynkowy z piosenkami Agnieszki Osieckiej w Konstancinie

10 lutego 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert walentynkowy z piosenkami Agnieszki Osieckiej, podczas którego wystąpi Katarzyna Groniec. Miejsce: KDK Konstancin-Jeziorna. Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek - piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem. Zapraszamy na koncert Katarzyny Groniec w Konstancinie.

KATARZYNA GRONIEC - KONCERT WALENTYNKOWY Z PIOSENKAMI AGNIESZKI OSIECKIEJ W KONSTANCINIE

Katarzyna Groniec ZOO to tytuł koncertu, muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyny Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną, nadając im wyjątkowe brzmienie. Usłyszymy m.in. niezapomniane Wielka Woda, Kokaina, Dzikuska, ZOO, Piosenka o życiu ptasim. Utwory zaaranżował Łukasz Damrych (klawisze). Wraz z wokalistką wystąpią także Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja). „Zdarza się, że covery przyćmiewają wykonania oryginalne… Czy to dobrze czy źle?! Groniec śpiewa awangardowo, czasem wywraca piosenki do góry nogami, jednocześnie zachowując ich sens i nadając im nowe sensy.” – o wokalistce napisała Agata Passent.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Pan Antenka i Srebrny Kubraczek w Konstancinie-Jeziornie

28 stycznia 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Konstancina, gdzie będzie można obejrzeć spektakl pt.: PAN ANTENKA I SREBRNY KUBRACZEK. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 10 zł – dzieci, 15 zł – dorośli (w sprzedaży w styczniu) oraz w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem.

PAN ANTENKA I SREBRNY KUBRACZEK W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Pan Antenka i Srebrny Kubraczek - akcja rozgrywa się w wyjątkowym sklepie z zabawkami. Nocą wszyscy mieszkańcy sklepowych półek ożywają. Każda zabawka marzy o tym, by trafić do dzieci. Pewnego dnia w sklepie pojawia się Pan Antenka. Wzbudza zazdrość innych zabawek, które postanawiają pozbyć się intruza… Klasyczne przedstawienie, z barwnymi strojami, efektowną scenografią, pełne humoru oraz wspaniałych postaci. Spektakl uczy tolerancji oraz ukazuje wartości płynące z prawdziwej przyjaźni.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)