Menu
A+ A A-

Mężczyzna Idealny Komedia Terapeutyczna Teatru Palladium

30 września 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl pt.: MĘŻCZYZNA IDEALNY. Wystąpią: A. Biedrzyńska, J.Kawalec, P.Pręgowski, M.Damięcki. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury (Hugonówka) ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 60 zł, kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem.

MĘŻCZYZNA IDEALNY KOMEDIA TERAPEUTYCZNA TEATRU PALLADIUM

MĘŻCZYZNA IDEALNY Komedia Terapeutyczna Teatru Palladium. Zabawny spektakl autorstwa Andrzeja Pacuły, w reżyserii Stefana Friedmanna. W głównych rolach wystąpi plejada gwiazd: J.Kawalec, P.Pręgowski, M.Damięcki, A. Biedrzyńska. Głównym bohaterem spektaklu jest sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, który przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboyom, niż instytutowi naukowemu. Natomiast jego najbliższa współpracowniczka jest owładnięta ideą stworzenia mężczyzny idealnego. Pracuje nad rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Telewizyjny showman nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów … Niesamowita intryga, pełna nieoczekiwanych, komicznych zwrotów akcji oraz śmiesznych dialogów i gagów sytuacyjnych, które rozbawią do łez. Na scenie zobaczymy przezabawne zmiany ról, płomienny romans, wciągający spisek, seans seksterapeutyczny, terapię śmiechem i partię rozbieranego pokera. Jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

120 lat to dopiero początek... rodzinne gry gminne w Konstancinie

Z okazji 120-lecia Konstancina mieszkańcy mogą wziąć udział w wyjątkowych, rodzinnych grach gminnych. Konstanciński Dom Kultury przygotował dla uczestników zabawy kilka różnorodnych zadań związanych z gminą i jej historią. Najlepsi zdobędą atrakcyjne nagrody.

120 LAT TO DOPIERO POCZĄTEK... RODZINNE GRY GMINNE W KONSTANCINIE

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Konstancina-Jeziorny, którzy ukończyli 16 lat, do wzięcia udziału w konkursie „120 lat to dopiero początek”. Szczegóły i rejestracja uczestników na stronie internetowej http://grygminne.pl/konstancin120/. Przy okazji urodzin miasta, warto zastanowić się dlaczego Konstancin jest wyjątkowy, czemu jesteśmy z niego dumni i czym możemy się chwalić z podniesioną głową. 120 lat to dużo, gdy myślimy o długości życia człowieka. Ale dla miasta, to dopiero początek. Dlatego jubileusz zachęca do spojrzenia w przyszłość. Jaki będzie Konstancin? Jaki chcielibyśmy, żeby był? Zapraszamy mieszkańców Konstancina, rodziny i grupy znajomych do udziału w konkursie, który odnosić się będzie do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości naszego miasta. Celem zabawy jest popularyzacja historii oraz promocja gminy. Konkurs będzie składał się z czterech zadań poświęconych Konstancinowi. Zostaną ogłaszane na stronie internetowej, uczestnicy będą mieli średnio 4 tygodnie na rozwiązanie każdego z nich, a nadesłane prace będą oceniane przez Internautów. Ich wykonanie z pewnością sprawi uczestnikom wiele radości, a przy okazji będzie można nieco zgłębić swoją wiedzę na temat Konstancina-Jeziorny. Gry będą doskonałą zabawą zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Za rozwiązanie każdego z zadań uczestnik otrzyma punkty rankingowe. Gry gminne zostaną rozstrzygnięte w grudniu. Dla zwycięzców wartościowe nagrody.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Zakończenie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie

10 września 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się Zakończenie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie-Jeziornie. Na scenie amfiteatru, w Parku Zdrojowym wystąpi światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska. Artystce towarzyszyć będą wybitny solista operowy – tenor Tadeusz Szlenkier oraz Salonowa Orkiestra Johanna Straussa. W amfiteatrze zabrzmią m.in. najpiękniejsze arie operowe, pieśni neapolitańskie oraz ponadczasowe przeboje ze znanych musicali. Zapraszamy na niedzielny koncert do Konstancina.

ZAKOŃCZENIE LETNIEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO W KONSTANCINIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dożynki Czernidła - święto plonów gminy Konstancin-Jeziorna 2017

Tegoroczne ludowe święto dziękczynne za ukończenie żniw i prac polowych w naszej gminie, odbędzie się w niedzielę 3 września 2017 roku. Gospodarzem Dożynek będzie sołectwo Czernidła. Występy zespołów disco polo, turniej sołectw, prezentacja lokalnych zespołów, rozstrzygnięcie konkursu Rolnik Roku oraz na najładniejszy wieniec dożynkowy, warsztaty artystyczne, taneczna zabawa pod gwiazdami – to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji, na które zapraszamy do Czernideł. Dożynki Gminne rozpocznie korowód sołectw naszej gminy, niosących swoje przygotowane ze zbóż wieńce, a prowadzony przez starostów dożynek. Msza święta polowa rozpocznie się o godz. 13.00, a po niej część oficjalna Dożynek, z dzieleniem się chlebem z mąki z tegorocznych zbiorów.

DOŻYNKI CZERNIDŁA - ŚWIĘTO PLONÓW GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA 2017

Turniej sołectw i inne konkursy. Interesująco zapowiada się turniej sołectw, w którym 5-cio osobowe drużyny z sołectw gminy Konstancin-Jeziorna będą zmagać się w widowiskowych konkurencjach, wymagających nie lada umiejętności i sprawności.Najlepszym rolnikom naszej gminy zostaną wręczone nagrody wraz z tytułami Rolnik Roku 2017, a jury wybierze najładniejszy wieniec tegorocznych dożynek.

Występy artystyczne i koncerty. Na dożynkowej scenie zaprezentują się gminne zespoły artystyczne: Przepióreczka, Sonata i Rapsodia, oraz wystąpią Barbara Wiewióra, Łurzycanki, Pogodna Jesień, Jarzębina Czerwona, Cantabile. W inną muzyczną rzeczywistość przeniesie na Mateo, a po nim zespół dbomb – gwiazda disco polo. Po koncertach będzie można potańczyć przy muzyce przygotowanej przez dj-a D.M.D.

Atrakcje dla dużych i małych: Na licznych stoiskach będzie można zjeść, napić się i kupić ciekawą pamiątkę. Będą także twórcy ludowi, produkty naturalne i ekologiczne i kramy z różnościami. Dla dzieci będą specjalne atrakcje, m.in. dmuchańce, warsztaty artystyczne, fotobudka. Organizatorami Gminnych Dożynek są Gmina Konstancin-Jeziorna i Sołectwo Czernidła.

Dożynki Czernidła 2017 program:
12.45 Korowód dożynkowy i prezentacja wieńców
13.00 Msza święta polowa
14.00 Uroczyste otwarcie
14.50 Występy artystyczne: Przepióreczka, Sonata, Rapsodia, Barbara Wiewióra, Łurzycanki, Jarzębina Czerwona z Kawęczynka, Cantabile, Karate IPPON, Pogodna Jesień, Cantabile Wręczenie nagród za najlepsze wieńce dożynkowe oraz dla Rolników Roku. Turniej sołectw.
19.00 Występ zespołu Mateo
20.00 Występ zespołu dbomb
21.00 Potańcówka pod gwiazdami przy D.M.D.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)