Menu
A+ A A-

Babroszki lecą w kosmos - Bajkowa Niedziela Konstancin-Jeziorna

28 maja 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Konstancina, gdzie będzie można obejrzeć spektakl Babroszki lecą w kosmos. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Bilet dla dzieci - 8 zł, bilet dla dorosłych - 16 zł Sprzedaż biletów: kasa w KDK w dniu imprezy, 2 godziny przed spektaklem.

BABROSZKI LECĄ W KOSMOS - BAJKOWA NIEDZIELA KONSTANCIN-JEZIORNA

Babroszki lecą w kosmos - przedstawienie interaktywne Teatru Trip, podczas którego dzieci wraz z aktorami tańczą i śpiewają, a rodzice bawią się równie dobrze jak ich pociechy. Jest to historia sympatycznych stworków – Babroszków, które pewnego dnia postanawiają wylecieć w kosmos. W podróży zabierają dzieci, a po awaryjnym lądowaniu na Księżycu przyjdzie im stawić czoło groźnemu Hrabiemu Robotowi i będą musieli oswobodzić mieszkańców Moonowa spod jego władzy. W przedstawieniu wykorzystano motywy ze znanych filmów oraz bajek. Spektakl nie tylko gwarantuje doskonałą zabawę, lecz także zwraca uwagę na odmienność i podkreśla wartość tolerancji.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Azja Południowo-Wschodnia - Klub Podróżnika w Konstancinie

25 maja 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Klubu Podróżnika w Konstancinie, gdzie odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Jolantą Suszko-Adamczewską i Maciejem Meru Adamczewskim nt.: Azja Południowo-Wschodnia. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

AZJA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA - KLUB PODRÓŻNIKA W KONSTANCINIE

Podczas prezentacji zdjęć przeniesiemy się w świat podróży, duchowości i spełniania marzeń. Odwiedzimy górzyste regiony Tajlandii, plaże i turkusowe Morze Andamańskie, świątynie i klasztory buddyjskie, Pagan w Birmie, Angkor Wat w Kambodży i wiele innych. To kraje niezwykle zróżnicowane, gdzie spokój i skromne ubogie życie przeplatają się z chaosem, nowoczesnością i bogactwem. Opowiedzą o 64 dniach podróży, podczas których przemierzyli lądem ponad 6 tysięcy kilometrów głównie autostopem, spotykając wielu wspaniałych ludzi i przezywając niesamowite przygody.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Maria Sadowska na otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie-Jeziornie

21 maja 2017 roku o godz. 20.00 odbędzie się otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie, podczas którego wystąpi Maria Sadowska. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy.

MARIA SADOWSKA NA OTWARCIE LETNIEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W tym roku Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie zainauguruje koncert znanej wokalistki reżyserki i scenarzystki filmowej Marii Sadowskiej. W amfiteatrze zaśpiewa m.in. utwory z albumu Jazz na ulicach z 2014 roku. Nie zabraknie również innych kompozycji z różnorodnego repertuaru artystki. Zabrzmi otwarta, nowoczesna, kipiąca energią, taneczna muzyka z emocjami na pierwszym miejscu, w której przenikają się wpływy wielu gatunków, ale zawsze prym wiedzie wszechobecny rytm. „Trochę już byłam zmęczona bardzo poważnymi sprawami, którymi się ostatnio zajmowałam i potrzebowałam czegoś lżejszego, pozytywnego, pełnego luzu. Bez podtekstów, bez społecznego myślenia, ze swobodnie płynącymi dźwiękami. Chciałam odreagować. Miałam ochotę wreszcie się wytańczyć” – o swojej płycie mówi wokalistka. Na scenie wraz z Marią Sadowską wystąpią Kacper Zasada (kontrabas), Bartek Nazaruk (perkusja), Tomek Łabanowski (gitary). Maria Sadowska jest nie tylko niezwykle wszechstronnym muzykiem, kompozytorką i wokalistką, mająca na swoim koncie 9 różnorodnych solowych płyt, lecz także reżyserką i scenarzystką filmową. Jej ostatnim filmem jest Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Wokalistka jest znana również z występów w popularnym programie telewizyjnym The Voice of Poland, w którym była jurorką.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Co sosny usłyszały - Bajkowy plac Edukacyjnych Zabaw Kreatywnych

21 maja 2017 roku o godz. 15.00 odbędzie się Bajkowy plac Edukacyjnych Zabaw Kreatywnych nt.: CO SOSNY USŁYSZAŁY... Miejsce: Altana przy Hugonówce w Konstancinie. Wstęp wolny. Kolejne spotkania: 18 czerwca, 16 lipca i 20 sierpnia 2017 roku.

CO SOSNY USŁYSZAŁY - BAJKOWY PLAC EDUKACYJNYCH ZABAW KREATYWNYCH

Dzieci i rodziców zapraszamy na cykl spotkań w altanie przy Hugonówce pt.: Co sosny usłyszały. KDK wraz z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści przygotował unikalny program animacji dla rodzin w formie bajkowych przedstawień i warsztatów kreatywnej pracy z bajką. Na wstępie Michał Malinowski, dyrektor Muzeum Bajek, Baśni I Opowieści, w barwny sposób zaprezentuje opowieści z różnych części świata. Styl opowiadania jest bardzo żywy. Dzieci uczestniczą aktywnie, wydają odgłosy, imitują bajkowe postaci, angażują się całym ciałem. Następnie odbywają się animacje z klockami MuBaBaO oraz warsztaty tworzenia i opowiadania bajek. Na zakończenie będzie zabawa w wizualizację słów, polegająca na wykonaniu przestrzennych ilustracji oraz papierowych teatrzyków. Dopełnieniem atrakcji będzie zabawa z mięciutkimi Bajkostworami.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)