Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

CAREY MULLIGAN spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego

3 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego - CAREY MULLIGAN. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

CAREY MULLIGAN SPOTKANIE KONSTANCIŃSKIEGO KLUBU FILMOWEGO

Spotkania Konstancińskiego Klubu Filmowego odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 19. Gwiazdą najbliższego spotkania, które odbędzie się 3 stycznia będzie brytyjska aktorka filmowa i teatralna Carey Mulligan. Zostanie wyświetlony jeden z filmów z jej udziałem. Czekamy na wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas naszych spotkań poruszamy tematy związane z wyświetlanym filmem, ale także jego odniesieniami oraz kontekstami w kulturze. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu 22 484 20 20.