Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

SOKRATES CAFE spotkanie Otwartego Filozoficznego Klubu Dyskusyjnego

4 maja 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Otwartego Filozoficznego Klubu Dyskusyjnego SOKRATES CAFE. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SOKRATES CAFE SPOTKANIE OTWARTEGO FILOZOFICZNEGO KLUBU DYSKUSYJNEGO

Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy na filozofii się nie znają, ale lubią rozmawiać, zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi. Na każdym spotkaniu dyskutujemy na jeden temat, który wygra w demokratycznym głosowaniu spośród zgłoszonych przez uczestników spotkania. Idea klubu powstała z inspiracji książką Christophera Phillipsa „Sokrates cafe – Świeży smak filozofii”. Podczas spotkań rozmawiamy ze sobą prostym językiem, unikamy używania dziwnych i obcych wyrazów, nie rozmawiamy o książkach i filmach. Nie wymagamy od uczestników jakiejkolwiek wiedzy na temat filozofii. Nasze spotkania są bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu, w czwartki o godzinie 19:00.