Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Babroszki lecą w kosmos - Bajkowa Niedziela Konstancin-Jeziorna

28 maja 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Konstancina, gdzie będzie można obejrzeć spektakl Babroszki lecą w kosmos. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Bilet dla dzieci - 8 zł, bilet dla dorosłych - 16 zł Sprzedaż biletów: kasa w KDK w dniu imprezy, 2 godziny przed spektaklem.

BABROSZKI LECĄ W KOSMOS - BAJKOWA NIEDZIELA KONSTANCIN-JEZIORNA

Babroszki lecą w kosmos - przedstawienie interaktywne Teatru Trip, podczas którego dzieci wraz z aktorami tańczą i śpiewają, a rodzice bawią się równie dobrze jak ich pociechy. Jest to historia sympatycznych stworków – Babroszków, które pewnego dnia postanawiają wylecieć w kosmos. W podróży zabierają dzieci, a po awaryjnym lądowaniu na Księżycu przyjdzie im stawić czoło groźnemu Hrabiemu Robotowi i będą musieli oswobodzić mieszkańców Moonowa spod jego władzy. W przedstawieniu wykorzystano motywy ze znanych filmów oraz bajek. Spektakl nie tylko gwarantuje doskonałą zabawę, lecz także zwraca uwagę na odmienność i podkreśla wartość tolerancji.