Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Niezwykły świat gitary Woch&Guzik Duo - Musica da Camera Konstancin

18 czerwca 2017 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert Musica da Camera. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Cykl zainauguruje koncert pt: Niezwykły świat gitary w wykonaniu zespołu Woch&Guzik Duo. Koncert rozpocznie występ kwartetu gitarowego uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Konstancinie. W programie przeboje muzyki gitarowej, a wśród nich kompozycje takich twórców jak: Astor Piazzolla, Zulema Alcayaga, Sergio Assad, Manuel de Falla, Marco Pereira.

NIEZWYKŁY ŚWIAT GITARY WOCH&GUZIK DUO - MUSICA DA CAMERA KONSTANCIN

Woch&Guzik Duo to zespół młodych ale już utytułowanych gitarzystów. Duet rozpoczął swoją działalność w 2011 roku. Od samego początku koncertuje w Polsce i poza granicami kraju. W roku 2013 otrzymał tytuł laureata na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym IBLA Grand Prize co zaowocowało zaproszeniem na tournee koncertowe w Stanach Zjednoczonych w maju 2014 roku, zakończone koncertem w słynnej, nowojorskiej Carnegie Hall. W kwietniu 2016 zespół został zaproszony do wykonania 4 koncertów w Pekinie, co spotkało się z gorącym przyjęciem tamtejszej publiczności. Woch&Guzik Duo nawiązał również współpracę z legendarnym duetem gitarowym Sergio i Odaira Assad, co zaowocowało napisaniem zadedykowanej kompozycji, której premiera odbyła się 30 marca 2017 roku na UMFC w Warszawie.

Cykl koncertów Musica da Camera, w których prezentujemy konstancińskiej publiczności przeboje muzyki klasycznej, folkowej i jazzu. Powstał w środowisku artystów Szkoły Muzycznej w Konstancinie. Repertuar dobrany jest tak, aby prezentował najlepsze gatunkowo przykłady muzyczne. W programie tegorocznych koncertów nie zabraknie najpiękniejszych utworów muzyki promenadowej. Wystąpią uznani soliści i zespoły kameralne. Cykl koncertów Musica da Camera od kilkunastu lat realizowany jest przez Szkołę Muzyczną w Konstancinie we współpracy z KDK. Do udziału w tych koncertach zapraszani są znakomici wykonawcy muzyki klasycznej, filmowej i jazzu.