Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

BOŻENA ZALEWSKA O MIŁOŚCI

23 lipca 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy do amfiteatru w Konstancinie na koncert Bożeny Zalewskiej. W ramach cyklu koncertów Musica da Camera zabrzmią najpiękniejsze piosenki o miłości. Miejsce: Park Zdrojowy, amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

BOŻENA ZALEWSKA O MIŁOŚCI

W ramach kolejnego koncertu z cyklu Musica da Camera w wykonaniu tej wyjątkowej wokalistki, absolwentki Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i laureatki wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i konkursów usłyszą Państwo najpiękniejsze piosenki „ z miłością w tle”. Bożena Zalewska występowała w wielu krajach Europy a także na Kubie. Przez kilka lat wraz z zespołem Crossover koncertowała w Norwegii i Niemczech. Od 2002 roku koncertuje i nagrywa z własnym kwartetem jazzowym, zapraszając do współpracy najlepszych polskich muzyków jazzowych. W tej odsłonie wokalistce towarzyszyć będą na kontrabasie: Wojciech Zalewski oraz na gitarze: Krzysztof Woliński. Dodatkowym wydarzeniem niedzielnego popołudnia będzie udział w koncercie Marty Zalewskiej, niezwykle wszechstronnej artystki, wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i multiinstrumentalistki.