Menu
A+ A A-

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

Konstanciński Dom Kultury siódmy raz organizuje 321 Impro Festiwal, który odbędzie się 26 i 27 sierpnia 2017 roku. Jest to jedyny teatralno-kabaretowy festiwal w Polsce, podczas którego publiczność decyduje o przebiegu spektakli, na żywo współtworząc je wraz z aktorami. Ruszyła sprzedaż biletów na 321 Impro Festiwal! 26 i 27 sierpnia zapraszamy do Hugonówki na teatralno-kabaretowy festiwal, podczas którego publiczność decyduje o przebiegu spektakli, na żywo współtworząc je wraz z aktorami. W tym roku nasze zaproszenie przyjęła popularna grupa teatralna Mumio. Wystąpią również Ab Ovo, Poławiacze Pereł, Mia100W oraz duety Dwie Siostry, Dwóch Panów i Nieregularnik na 3 nuty, a także kanadyjska gwiazda - Lee White. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna.

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

Zaproszenie przyjęła popularna grupa teatralna Mumio. Zobaczymy ją w kultowym spektaklu „Kabaret Mumio”. Podczas festiwalu odbędzie się również muzyczny, improwizowany spektakl „Impro skrzydła wyobraźni czyli koncert piosenki przedmiotowej” z udziałem artystów Ab Ovo oraz Mumio. Na scenie zabrzmią utwory inspirowane doskonałą poezją śpiewaną od twórczości Agnieszki Osieckiej, przez Wojciecha Młynarskiego po Kabaret Starszych Panów, czy nawet utwory Starego Dobrego Małżeństwa. To jednak nie wszystko. Artyści staną przed trudnym, aktorskim wyzwaniem. Będą musieli bowiem nie tylko zmierzyć się z tekstem poetyckim, lecz także zaśpiewać go z punktu widzenia… przedmiotu codziennego użytku. Oczywiście, o tym w jakie przedmioty wcielą się artyści, na żywo zadecyduje publiczność. To z pewnością będzie niecodzienne przeżycie, gwarantujące świetną zabawę. Na deskach naszej sceny pojawią się zarówno uznane gwiazdy impro, jak i młodzi, zdolni artyści. Festiwal zawsze pokazuje to, co na naszym polskim „impro podwórku” ciekawe. W tym roku zobaczymy grupy: Poławiaczy Pereł z Lublina, Mia100W z Warszawy oraz duety Dwie Siostry, Dwóch Panów i Nieregularnik na 3 nuty.

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

Celem Festiwalu jest propagowanie wyjątkowej sztuki impro oraz promocja Konstancina-Jeziorny, jedynego uzdrowiska na Mazowszu. W ciągu kilku lat Festiwal zyskał uznanie publiczności z całej Polski, a nawet może pochwalić się licznym gronem wiernych fanów. Świadczy o tym choćby sukces w konkursie „Perły Mazowsza 2016″. Dzięki głosom mieszkańców regionu, Festiwal zdobył nagrodę w kategorii wydarzenie kulturalne. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła m.in. TVP2.

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

321 IMPRO FESTIWAL PROGRAM:
Sobota 26 sierpnia
17.00 Otwarcie festiwalu oraz występy grup improwizacji:
Poławiacze Pereł
Mia100W
Lee White
20.00-21.00 przerwa
21.00 spektakl Kabaret MUMIO
Szczegółowy program – sobota

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

Niedziela 27 sierpnia
17.00 Występy grup improwizacji:
Nieregularnik na 3 nuty
Dwie Siostry
Dwaj Panowie
20.00-21.00 przerwa
21.00 Impro skrzydła wyobraźni – koncert piosenki przedmiotowej z udziałem MUMIO i AB OVO
Bilety www.konstancinskidomkultury.pl/index.php/bilety
spektakle o godz. 17 – 20zł
spektakle o godz. 21 – 50zł
Karnet na 2 dni 120,00 zł
Szczegółowy program – niedziela.