Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

BIG BAND RONDO KONSTANCIN zagra koncert z okazji Święta Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego obchodzimy 15 sierpnia na pamiątkę bitwy warszawskiej 1920r. Tego dnia odbywają się w całym kraju parady wojskowe, przemarsze i prezentacje historycznych i obecnych formacji wojskowych. To nie tylko lekcja historii ale także wyraz głębokich tradycji wojskowych w polskim społeczeństwie. 15 sierpnia 2014 roku o godz. 16:00 Konstanciński Dom Kultury obchodził będzie święto Wojska Polskiego. Z tej okazji wystąpi zespół Big Band Rondo Konstancin, który zaprezentuje pieśni patriotyczne i wojskowe z różnych okresów walk o niepodległość: „Marsz pierwszej brygady”, „Ułani, ułani”, „O mój rozmarynie”, „Orzeł biały”, „Szara piechota”. Zespołowi będzie towarzyszyć para solistów.

BIG BAND RONDO KONSTANCIN zagra koncert z okazji Święta Wojska Polskiego