Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Spektakl Romanca w Hugonówce

Zapraszamy na spektakl Romanca, który odbędzie się 7 marca 2015 roku w Hugonówce (ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna). W rolach głównych m.in: Magdalena Walach, Marcel Wiercichowski, Paweł Okraska. Scenariusz: Jacek Chmielnik, Reżyseria i opr. muz.: Marcel Wiercichowski, Ruch sceniczny: Jarosław Staniek, Scenografia: Andrzej Raab, Kostiumy: Monika Sulejewicz-Olszewska. Ona, Bianka (Magdalena Walach) rozdarta pomiędzy względami dwóch adoratorów, tryskających inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety. Jak daleko posuną się mężczyźni? Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie! Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna!

Spektakl Romanca w Hugonówce

Napisana niezwykle dowcipnie przez Jacka Chmielnika - aktora zakochanego w teatrze, choć najczęściej kojarzonego z filmem („Vabank”, ”Kingsajz”). Podwyższona adrenalina, zaskakująca akcja, prawda przekazu o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi oraz pragnienie, by w teatrze działo się podobnie – niewątpliwie skłoniły autora do napisania sztuki, innej niż wszystkie ... I udało się! Romanca to niezapomniana przygoda w teatrze, pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, nie pozbawiona pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie skłaniająca do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu.

To sztuka bliska człowieka i jego codziennych problemów, bo czy nie zdarzyło się, że życie przybiło Cię do ziemi i nie umiałeś się podnieść? Jedynym wyzwoleniem może okazać się wtedy wędrówka w poszukiwaniu ukojenia, do świata piękna... Czy ratunkiem okaże się kobieta, miłość, sztuka, a może prawda, prawda o sobie samym...? "Bo prawda zawsze zwycięża w teatrze. Bo on sam prawdą jest. I prawdę mówi zawsze, nawet kiedy kłamie..." Gwiazdorska obsada z ognistym ruchem scenicznym Jarosława Stańka („Kochaj i tańcz”, ”You can Dance”), a także dopełniająca całości, zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci.