Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

MUSICA DA CAMERA - koncert letni w Amfiteatrze Konstancin-Jeziorna

28 czerwca 2015 roku o godz. 16.00 zapraszamy na koncert letni MUSICA DA CAMERA. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na Wiedeński spacer, koncert w wykonaniu zespołu Camerata Constanza w składzie: Agnieszka Kiniorska – skrzypce, Tomasz Kiniorski – flet, Katarzyna Skrzypczak – klarnet, Marcin Mazurek – fortepian, Paweł Pańta – kontrabas, Krzysztof Olszewski – perkusja. Podczas koncertu usłyszą Państwo najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej, których inspiracją był Wiedeń, miasto pełne czaru i elegancji. Zapraszamy na koncert zespołu Camerata Constanza.

MUSICA DA CAMERA - koncert letni w Amfiteatrze Konstancin-Jeziorna