Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Awanturka z leśnego podwórka - Bajkowa Niedziela w Konstancinie

7 lutego 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na spektakl pt.: Awanturka z leśnego podwórka, który będzie można obejrzeć w ramach Bajkowej Niedzieli w Konstancinie. Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odebrania w KDK. Informujemy, że bezpłatne wejściówki na Bajkowe Niedziele będą dostępne do odbioru, wyłącznie w dniu przedstawienia od. godz. 12.00.

AWANTURKA Z LEŚNEGO PODWÓRKA - BAJKOWA NIEDZIELA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Awanturka z leśnego podwórka - pełna przygód i humoru, kolorowa i rozśpiewana bajka dla najmłodszych. Podczas spektaklu dzieci biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów i dowiadują się, że zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Nauczą się też od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu. Czy dzięki współpracy leśna kompania znajdzie sposób na przechytrzenie cwanego lisa? Przedstawienie Agencji Artystycznej Bajlandia. Zapraszamy na spektakl Awanturka z leśnego podwórka.