Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Miłosne dialogi na 4 nogi - spektakl teatralny w Konstancinie-Jeziornie

28 maja 2016 roku będzie można obejrzeć spektakl teatralny pn.: MIŁOSNE DIALOGI NA 4 NOGI, w wykonaniu Teatru Wariacja. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie KDK Konstancin. Obsada: Lidia Sycz i Paweł Kołodziejczak. Reżyseria i Scenografia: Lidia Sycz.

MIŁOSNE DIALOGI NA 4 NOGI - SPEKTAKL TEATRALNY W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Przenosimy się w lata 50-te z parą poszukującą miłości. Scenki Grodzieńskiej, Tuwima, anonimy z lat 50tych tworzą komediową historię pewnego związku. Historię aż po grobową deskę. Spotykają się na przystanku w dzień Świętego Walentego, idą razem na prywatkę , później oświadczyny i spędzają razem niejedną smutną chwilę w związku małżeńskim aby za grobową deską spotkać się znów i spędzić ze sobą wieczność. Muzyka z lat 40-50 tych, która towarzyszy aktorom jest po prostu doskonała! Takich tekstów się już dzisiaj nie pisze…