Menu
A+ A A-

Rajd rowerowy - rowerem przez gminę Konstancin-Jeziorna

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza miłośników dwóch kółek na rajd rowerowy, który odbędzie się 14 maja 2017 roku. Uczestnicy będą mieli do pokonania ponad 30-kilometrową trasę. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

RAJD ROWEROWY - ROWEREM PRZEZ GMINĘ KONSTANCIN-JEZIORNA

Rajd rowerem po gminie Konstancin-Jeziorna

Po długiej nieobecności rajdów w naszej gminie, impreza rowerowa wraca do kalendarza sportowych wydarzeń Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po raz pierwszy w tym roku miłośnicy dwóch kółek spotkają się 14 maja. Start sprzed siedziby GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 o godz. 10.00.

Około 30 km

Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania ponad 30 km. Trasa szlaku przebiega przez najpiękniejsze miejsca przyrodnicze i historyczne naszej gminy. Na cyklistów czekają też różne atrakcje, m.in.: degustacja serów w Cieciszewie, a na zakończenie całodniowej imprezy (potrwa 6-7 godzin) – grill. Udział w rajdzie jest płatny i wynosi 10 zł (wpłaty należy dokonywać przelewem na konto GOSiR o nr: 79 8002 0004 0215 4239 2002 0101). W rajdzie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 12 lat. Jeśli impreza będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem, ośrodek sportu nie wyklucza jej kolejnej edycji – tym razem jesiennej.

Zapisy

Zapisy pod nr tel.: 22 754 61 86 wew. 23, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.gosir-konstancin.pl