XI Bieg Papieski Habdzin 2017

15 października 2017 roku już po raz jedenasty zapraszamy do Habdzina na Bieg Papieski, na którym uczestnicy pobiegną na dystansie ponad 4 kilometrów. Uroczystość upamiętniającą postać wielkiego Polaka rozpocznie o godz. 13.00 msza święta. Tuż po nabożeństwie, o godz. 14.30, wystartuje XI Bieg Papieski (zapisy od godz. 12.00 do godz. 14.00). Uczestnicy będą się ścigali na dystansie 4,4 km. Zwycięzców sportowych zmagań poznamy ok. godz. 15.30.

XI BIEG PAPIESKI HABDZIN 2017

Tego dnia atrakcji będzie znacznie więcej. Czekają m.in. występy artystyczne „Melodie warszawskie”. Coroczną imprezę o godz. 16.00 zakończy Apel Papieski, po którym zostanie odśpiewana „Barka”, ulubiona piosenka św. Jana Pawła II. Na XI Otwarty Bieg Papieski zapraszają: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, sołectwo Habdzin, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie oraz DEM’a Promotion Polska.

Do pobrania: Regulamin XI Biegu Papieskiego Habdzin 2017 (pdf)