Menu
A+ A A-

Akcja Rozruszajmy Konstancin

Zapraszamy na aktywny weekend na świeżym powietrzu w Konstancinie. To będzie prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku. Już w najbliższą sobotę 28 czerwca 2014 roku, startuje akcja Rozruszajmy Konstancin. Na mieszkańców czekają bezpłatne zajęcia fitness i trening na świeżym powietrzu.

Akcja Rozruszajmy Konstancin

Akcję "Rozruszajmy Konstancin" organizuje studio treningu indywidualnego "Cardio Gym Center - CGC" w Konstancinie-Jeziornie. Na mieszkańców czekają wykwalifikowani instruktorzy, którzy poprowadzą na świeżym powietrzu bezpłatne zajęcia fitness i trening.

Zapraszamy już w najbliższą sobotę (28 czerwca). Zajęcia fitness rozpoczynają się o godz. 10.00. Zbiórka przy amfiteatrze. Wszyscy chętni będą mogli poruszać się w rytmie zumby. Z kolei dla tych, którzy lubią biegać instruktor Paweł Stelmaszczyk przygotował outdoor trening. Start o godz. 10.45 z CGC przy ul. Pułaskiego 76, meta w konstancińskim Parku Zdrojowym.

To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo, co sobotę o godz. 9.00 na ścieżce zdrowia w Lesie Chojnowskim odbywają się też regularne biegi z pomiarem czasu - Parkrun, a w godz. 8.30-10.30 czekają zajęcia nordic walking. Zbiórka na parkingu przu Gospodzie Zalewajka (ul. Od Lasu 23). Zapraszamy.