Menu
A+ A A-

Areszt dla 34-latka który zaatakował przy użyciu piły spalinowej

Policjanci z Konstancina-Jeziornej zostali wezwani do jednego z domów, gdzie miało dojść do awantury domowej. Okazało się, że policjanci w ostatniej chwili uniemożliwili 34- letniemu mężczyźnie atak na członków swojej rodziny, którego próbował dokonać przy użyciu uruchomionej piły spalinowej. Decyzją sądu mężczyzna na najbliższe trzy miesiące został aresztowany.

ARESZT DLA 34-LATKA KTÓRY ZAATAKOWAŁ PRZY UŻYCIU PIŁY SPALINOWEJ

Tylko dzięki profesjonalizmowi, zimnej krwi i błyskawicznej reakcji policjantów z komisariatu w Konstancinie- Jeziornej zatrzymano 34- letniego mężczyznę. Stało się to tuż po tym, jak do oficera dyżurnego tutejszego komisariatu wpłynęła prośba o pilną interwencję wobec nietrzeźwego i agresywnego mężczyzny.

Policjanci, którzy po przyjeździe zauważyli mężczyznę atakującego uruchomioną piłą spalinową dwie osoby, obezwładnili go jednocześnie z jego rąk siłą odebrali mu niebezpieczne urządzenie.

34- latek został zatrzymany. Sporządzone w tej sprawie materiały trafiły do prokuratury wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił.

Na najbliższe trzy miesiące 34- latek trafił już do jednego z aresztów śledczych.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie