A+ A A-

Cykl spotkań z młodzieżą związanych z zasadami bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji

Dzielnicowi z Konstancina-Jeziornej tuz przed wakacjami rozpoczęli cykl spotkań we wszystkich placówkach oświatowych. Tematem zajęć tak tu w Szkole Podstawowej No Bell Montesesori było między innymi bezpieczeństwo w czasie wakacji.

CYKL SPOTKAŃ Z MŁODZIEŻĄ ZWIĄZANYCH Z ZASADAMI BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU W CZASIE WAKACJI

Jeszcze przed końcem roku szkolnego dzielnicowi podlegli Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie odwiedzą wszystkie placówki oświatowe znajdujące się na terenie naszego powiatu.

Cykl ten rozpoczęli dzielnicowi z komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornej, którzy przeprowadzili zajęcia w No Bell Szkole Podstawowej Montesesri.

St.sier. Tomasz Awier, mł. asp. Sebastian Majewski oraz st.asp. Daniel Stojek wraz z kom. Jarosławem Sawicki w trakcie interaktywnych zajęć omówili zasady bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego i zagrożeń, jakie w tym czasie mogą dotknąć młodzież szkolną.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie