Menu
A+ A A-

Szczepienia przeciw HPV w Konstancinie-Jeziornie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Konstancinie-Jeziornie zaprasza dziewczęta urodzone w 2004 r. i zamieszkałe na terenie gminy Konstancin-Jeziorna na bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.

SZCZEPIENIA PRZECIW HPV W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Spotkanie informacyjne z lekarzem

Szczepienia realizowane są w ramach „Program Profilaktyki Zdrowotnej Gminy Konstancin-Jeziorna na lata 2016 - 2018”, finansowanego ze środków gminy Konstancin-Jeziorna. Spotkanie informacyjno-edukacyjne z lekarzem na temat zakażeń HPV oraz raka szyjki macicy odbędzie się 24 kwietnia 2017 r. o godz. 17.15 w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Bielawskiej 57 w Konstancinie-Jeziornie.

Więcej informacji udziela realizator szczepień: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Warecka 15 A, Konstancin-Jeziorna, tel.: 22 756 46 93, 22 754 42 02

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Spektakl Lifting w Konstancinie

22 kwietnia 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Konstancina na spektakl pt. "Lifting" Alice Burt z wyjątkowymi tekstami piosenek Ewy Zelenay i muzyką Piotra Goli. Monodram przedstawia historię kobiety, która stanęła na życiowym zakręcie. Jej życie osobiste, jak i zawodowe legło w gruzach. Jednak główna bohaterka stawia czoło przeciwnościom i z poczuciem humoru i optymizmem stara się odbudować swoje życie... W roli głównej wystąpi Jolanta Żółkowska.

SPEKTAKL LIFTING W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Spektakl odbędzie się  w KDK przy ulicy Mostowej 15 (Hugonówka) w  Konstancinie-Jeziornie.
Cena biletu: 30 zł. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

WIECZORY FILMOWE Z HANNĄ ETEMADI – Trzeci front w Konstancinie-Jeziornie

20 kwietnia 2017 roku o godzinie 18.00 zapraszamy na Wieczór Filmowy z Hanną Etemadi - Trzeci front w Konstancinie-Jeziornie. Trzecia część tryptyku o dzieciach z Zamojszczyzny została zrealizowana w 2014 roku. Bohaterami filmu są żyjący świadkowie - ocalone dzieci. Opowiadają oni o swoich dramatycznych przeżyciach, które spotkały ich podczas hitlerowskiej akcji wysiedleńczej, deportacji do obozu przejściowego w Zamościu, a następnie do Auschwitz i innych obozów koncentracyjnych.

WIECZORY FILMOWE Z HANNĄ ETEMADI – TRZECI FRONT W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Zapraszamy na film do KDK przy ulicy Mostowej 15, Hugonówka. Wstęp wolny.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wystawa Mirosława Maszlanko - Sklepienia w Konstancinie-Jeziornie

Do 25 kwietnia 2017 roku potrwa wystawa Mirosła Maszlanko pt. "Sklepienia" w Konstancie-Jeziornie. Mirosław Maszlanko jest jednym z nielicznych rzeźbiarzy, który posługuje się w swojej twórczości materiałami bardzo kruchymi takimi jak trawa i wosk. Jego rzeźby mają charakter efemeryczny - trwają tyle, ile trwa wystwa na której są prezentowane, bądź tyle, na ile pozwolą jej warunki atmosferyczne, pod wpływem których prace ulegają naturalnej destrukcji.

WYSTAWA MIROSŁAWA MASZLANKO W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Na wystawę zapraszamy od wtorku do niedzieli w godzinach 11.00-20.00 do KDK przy ulicy Mostowej 15 (Hugonówka). 

Wstęp wolny.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)