Menu
A+ A A-

Koncert w konstancińskiej Hugonówce - inauguracja Sceny Otwartej w Konstancinie

2 marca 2018 roku w godzinach 19:00 - 22:00 odbędzie się koncert w konstancińskiej Hugonówce, w ramach inauguracji Sceny Otwartej w Konstancinie. Na koncercie wystąpią trzy zespoły rockowe: Teraz i Tu, Poison Heart i Skrzydlate Małpy. Wejściówki na wydarzenie są bezpłatne, do odbioru przed koncertem w KDK Hugonówka. Liczba biletów ograniczona.

KONCERT W KONSTANCIŃSKIEJ HUGONÓWCE - INAUGURACJA SCENY OTWARTEJ W KONSTANCINIE

Konstanciński Dom Kultury i Stowarzyszenie Młody Konstancin zapraszają na wydarzenie, które ma na celu promowanie młodych artystów z Konstancina-Jeziorny. Nie tylko muzyków, ale wszystkie inne formy twórczości. Chcą pokazać, że w mieście są ludzie, którzy tworzą najróżniejsze formy sztuki i warto ich pokazać szerszej publiczności. Mają nadzieję tym koncertem rozpocząć szerszą prezentację konstancińskiej młodzieżowej sceny artystycznej.

Poison Heart: elegancki Punk'n'Roll z wyraźnymi wpływami Hard Rocka i Punk Rock'a, pod stałym wpływem Gluecifer, Motorhead, The Hellacopters, Peter Pan Speedrock, Mustasch i wielu innych z różnych zakamarków Rock & Roll'a... Zespół z Warszawy, wokalista natomiast to mieszkaniec Konstancina-Jeziorny. Zespół tworzą: Jacek Barton - wokal Paweł Kozicki - gitara Kamil "Sontek" Sontowski - gitara Jacek Bartnik - bas MIchał Wróblewski - perkusja Zespół ma za sobą kilka dobrych imprez i koncertów m.in. z amerykańskimi legendami sceny punk rockowej: Turbo A.C.’s, Reno Divorce i Street Dogs, Wounds, Cock Sparrer, Dezerter. W 2013 podpisali kontrakt z amerykańską wytwórnią Zodiac Killer Records. 2014 to również bardzo dobrze przyjęta trasa po Niemczech oraz parę niezłych gigów włączając te z Nashville Pussy oraz z Bomb The World. Ich materiał zawsze świetnie recenzowany jest przez polską i zagraniczną prasę. Obecnie regularnie jeżdżą w trasy do Niemiec ostatnia razem z zespołem Bloodlights ( z liderem Capitanem Poonem ex Gluecifer) W tej chwili zespół przygotowuje nowy materiał długogrający oraz szereg koncertów w kraju i zagranicą. https://www.facebook.com/ph.rocknrollTeraz i Tu: miejscowa ekipa z Konstancina-Jeziorna ich muzykę można określić jako punk rock z wyczuwalnymi wpływami zimnej fali oraz ska. Zespół często w warstwie tekstowej opisuje życie w swoim mieście. Jeden numer w całości poświęcony Konstancinowi-Jeziornie. Chłopaki mają za sobą szereg koncertów i dorobili się swojej stałej mocnej publiki. W sieci zapolować można na ich numery, ciągle nie zrealizowane na nośnikach lecz liczymy na to, że zmobilizują się i wejdą do studia w celu nagrania krążka: Zespół tworzą: Przemek Wielocha - gitara, wokal Andrzej Pyrowicz - gitara Krzysiek Rozum - perkusja Przemek Gackowski - bas https://www.facebook.com/terazituSkrzydlate Małpy: to połączenie charyzmatycznego wokalu i mocnego rockowego brzmienia rodem z lat 80 i 90. W skład zespołu wchodzą Piotr „Dudi” Dudkowski (gitara), Andrzej „Andy” Dela (perkusja) i Tomasz „Malin” Kopyt (bas), współtworzący wcześniej grupę White Highway oraz Paweł „Kiljan” Kiljański, wieloletni wokalista grupy Hetman, obecnie Night Rider i Night Rider Symphony. https://www.facebook.com/skrzydlatemalpy

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Sztuka przyciągania, czyli jak wykorzystać to co masz, aby dojść do tego czego pragniesz?

26 lutego 2018 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych, odbędzie się warsztat nt.: Sztuka przyciągania, czyli jak wykorzystać to co masz, aby dojść do tego czego pragniesz? Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SZTUKA PRZYCIĄGANIA, CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ TO CO MASZ, ABY DOJŚĆ DO TEGO CZEGO PRAGNIESZ?

Sztuka przyciągania, czyli jak wykorzystać to co masz, aby dojść do tego czego pragniesz? Motto: „Wszystko jest energią. Absolutnie wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka” Bez względu na to czy masz jasno określony cel czy też nigdy go nie wyznaczyłaś, nadchodzi taki moment, aby zrobić Bilans – przegląd przydatnych i zbytecznych zasobów. Z uwagą przyjrzeć się im, docenić pojawienie się ich w naszym życiu. Niektóre zabrać ze sobą w przyszłość, inne odłożyć na specjalną okazję a niektóre (te popsute) wyrzucić do kosza na śmieci. To bardzo ważny moment. Po co? Aby uruchomić właściwą energię – własną oraz wszechświata, taką która będzie działała w naszej sprawie. W czasie tego krótkiego warsztatu będziemy uruchamiały energię świata. Własną determinację i motywację zapewne niejednokrotnie już wzmacniałyście. Ty razem chcę zaproponować wam trochę wygody i luksusu – niech to czego chcemy zechciało dziać się trochę samo. Niech Kosmos, Los, Bóg, Przeznaczenie pracuje na naszą rzecz.

Jak to zrobimy? Dostroimy się do częstotliwości zdarzeń, których pragniemy i potrzebujemy.

Co będziemy robiły? Zrobimy Stop Klatkę dnia 26.02.2018 godz. 18.30 Spojrzymy na ten dzień z pozycji metafory. Uruchomimy metaforę idealną – wizję. Poszukamy synchronizacji z wizją – sesja wizualizacji. Będziemy rysowały, oglądały obrazki, dzieliły się swoimi historiami, tworzyły wizję, zestrajały się z nią.

Spotkanie poprowadzi: Urszula Skrok-Kuczera – coach i trener biznesu. Specjalista w holistycznym podejściu do rozwoju człowieka i organizacji. Jej domeną jest praca nad efektywnością osób i organizacji. Jej motto: ”Nie można nauczyć człowieka niczego, można tylko pomóc odnaleźć mu to w nim samym” (Galileusz) – Nie dawać rozwiązań, ale ich szukać. Wspólnie. Spoglądać przez okno możliwości.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Grace i Gloria w Konstancinie

25 lutego 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl pt.: Grace i Gloria. Miejsce: KDK Konstancin-Jeziorna. Cena 50 zł. Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem.

GRACE I GLORIA W KONSTANCINIE

Grace i Gloria - spektakl, który został przygotowany specjalnie z okazji jubileuszu wspaniałej aktorki Stanisławy Celińskiej. Wraz z nią na scenie wystąpi także Lucyna Malec. Jest to barwna, a zarazem przejmująca opowieść o dwóch dojrzałych kobietach, o różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Sztuka Toma Zieglera w reżyserii Bogdana Augustyniaka. Wzruszający spektakl dotykający trudnych tematów przemijania, jednocześnie niosący nadzieje, przepełniony poczuciem humoru i zaskakującymi zwrotami akcji. Brawurowa gra znanych aktorek tworzy widowisko pełne wdzięku i refleksji. Spektakl zdobył wiele prestiżowych nagród i uznanie krytyków oraz publiczności.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Planeta Podwórko w KDK Hugonówka

24 lutego 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na musical dla dzieci i młodzieży pt.: Planeta Podwórko. Reżyseria - Ewa Cielesz, muzyka - Misza Hairulin, choreografia - Anna Bajer. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety dla dzieci - 10 zł, dla dorosłych - 15 zł.

PLANETA PODWÓRKO

Planeta Podwórko „Dziś prawdziwych podwórek już nie ma…” – można by zanucić nieco zmienioną formę popularnej piosenki. A szkoda, bo to podwórka właśnie potrafiły najlepiej przygotować dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie, aktywizowały, uczyły kreatywności i samodzielności. Planeta Podwórko to spektakl musicalowy dla dzieci i o dzieciach, które stykają się z problemem niepełnosprawności. Poznają niewidomą Majkę i postanawiają włączyć ją do wspólnej zabawy. Obiecują jej mamie, zę się nią zaopiekują. Niestety, Majka znika. Rozpoczynają się jej poszukiwania, pełne przygód, emocji i zwrotów akcji. Jak skończy się cała historia i kogo mali bohaterowie spotkają po drodze, dowiemy się, oglądając przedstawienie. Nie zabraknie tu efektownej choreografii i wpadających w ucho piosenek.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)