Menu
A+ A A-

Roztańczona Hugonówka Konstancin

30 lipca 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na potańcówkę w altanie przy Hugonówce w Konstancinie. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - od tanga po flamenco. Nastrojowe przytulanki przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Wstęp wolny.

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA KONSTANCIN

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Muzyczne Wakacje w Konstancinie

Zapraszamy na Muzyczne Wakacje w Konstancinie, turnus w dniach 24 - 28 lipca 2017 roku. Czas wakacji to najlepszy czas na przygodę z muzyką, na swobodne i kreatywne doświadczenie, poznanie swoich możliwości i rozwój talentów. Kontynuujemy dotychczasowe aktywności warsztatowe: SŁUCHAM, ŚPIEWAM, TAŃCZĘ, GRAM oraz zapraszamy na:

MUZYCZNE WAKACJE W KONSTANCINIE

BAJKOWE PORANKI czyli - bajki o dźwiękach, bajki o widokach, bajki o ruchu.
BAJKOWE PORANKI to spotkania dla najmłodszych podczas których muzyczne gry zabawy i piosenki prowadzą przez różne wrażenia słuchowe i wzrokowe,
WARSZTATY MUZYCZNE dla dzieci i młodzieży to seria zajęć poświęconych zjawiskom muzycznym. Dzięki nim każdy może dowiedzieć się jak wygląda muzyka „od środka”. Różnorodne zajęcia reprezentują cztery formy aktywności.Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:00, zgodnie z grafikiem, odbywają się zajęcia małych grup w czterech aktywnościach:

MUZYCZNE WAKACJE W KONSTANCINIE

SŁUCHAM - Muzyka w ruchu - Poznawanie wybranego dzieła muzycznego poprzez zabawy i ćwiczenia słuchowo-ruchowe. Zajęcia z elementami improwizacji, swoboda i kreatywność.
ŚPIEWAM - Śpiew i Piosenka - Poznawanie podstaw prawidłowej emisji głosu, dykcji, piosenka, ekspresja, zajęcia z instrumentem i z mikrofonem. Wspólna zabawa i ulubiona literatura muzyczna.
TAŃCZĘ - Taniec - Odkrywanie podstawowych elementów różnych technik tańca i podstawowych elementów akrobatyki. Dużo ruchu i moc wrażeń.
GRAM - Gra na gitarze, Gra na fortepianie - Zapoznanie z brzmieniem i podstawami elementami gry na gitarze lub na fortepianie, Odkrywanie nowych własnych możliwość i wspólne muzykowanie.

MUZYCZNE WAKACJE W KONSTANCINIE

Zapisy możliwe w każdym dniu tygodnia! Wybór dowolnej ilości zajęć! Przyjmujemy wszystkich chętnych w wielu od 4 do 14 lat.Dla każdej grupy wiekowej przygotowaliśmy osobna ofertę.Zajęcia dla początkujących i tych którzy już poznali podstawy gry na instrumencie. Dołącz do nas! Więcej na: http://muzyczna-konstancin.pl/muzyczne-wakacje/ Telefon: 668555277

MUZYCZNE WAKACJE W KONSTANCINIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Szlakiem spacerów Stefana Żeromskiego

22 lipca 2017 roku zapraszamy na wycieczkę pieszą z przewodnikiem Szlakiem spacerów Stefana Żeromskiego. Jest to czwarta wycieczka z cyklu „Poznaj Konstancin-Jeziornę”. Start o godz. 11.00 spod C.H. Stara Papiernia (placyk obok bankomatu). Zapraszamy serdecznie! Bohaterem sobotniej wycieczki będzie pisarz, których w latach 20. osiedlił się w Konstancinie, w willi Świt. Autor m.in. powieści: Ludzie bezdomni, Popioły, Wierna rzeka, Wiatr od morza, oraz Przedwiośnie. Stefan Żeromski często przechadzał się po okolicznych lasach, łąkach, gdzie szukał natchnienia oraz inspiracji do swoich książek. Niejednokrotnie w spacerach towarzyszyła mu córka Monika oraz pies Puka.

SZLAKIEM SPACERÓW STEFANA ŻEROMSKIEGO

W najbliższy weekend, udamy się śladami spacerów Stefana Żeromskiego. Zapraszamy serdecznie. Start o godz. 11.00 spod C.H. Stara Papiernia (placyk przy bankomacie). Spacer potrwa około 3 godzin. Akcja realizowana jest przed Fundację Violet Kiwi i dofinansowana przez gminę Konstancin-Jeziorna. Udział bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)