Menu
A+ A A-

Koncert zespołu TULAMade w Konstancinie

23 czerwca 2018 roku o godz. 19:00 w Restauracji La Grappa w Konstancinie, odbędzie się koncert zespołu TULAMade. Zespół zagra w składzie: Agata Gregorczyk-Janik (wokal), Mariusz "Mario" Matysek (BAS), Dariusz "Dario" Kwiatkowski (gitary) i Jurek Szcześniak (gitara elektryczna). Restauracja La Grappa znajduje się przy ul. Piłsudskiego 26, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

KONCERT ZESPOŁU TULAMADE W KONSTANCINIE

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wianki nad Wisłą w Gassach 2018

23 czerwca 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na Wianki nad Wisłą w Gassach. Doroczny Piknik w Gassach gwarantuje doskonałą rodzinną zabawą w plenerze. Kultywuje również tradycje regionu. Wianki nad Wisłą nawiązują bowiem, do tradycyjnych obrzędów Nocy Świętojańskiej na nadwiślanych terenach. Po zmroku nie zabraknie efektownego korowodu z wiankami nad Wisłę. Zgodnie ze staropolskim obyczajem wianki zostaną puszczone na rzece. Świętojański rytuał zwieńczy pokaz fajerwerków, które rozświetlą niebo nad Wisłą. Miejsce: Gassy nad Wisłą. Wstęp wolny.

WIANKI NAD WISŁĄ W GASSACH

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Algieria - Anna i Krzysztof Kobusowie - Klub Podróżnika w Konstancinie

21 czerwca 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie - Algieria. Gośćmi klubu będą Anna i Krzysztof Kobusowie. Podróżnicy Anna i Krzysztof Kobusowie opowiedzą o swojej pasjonującej wyprawie do Algierii. Mimo iż tak bliska, wciąż jest białą plamą na turystycznych szlakach. Podczas pokazu odwiedzimy stolicę Algier, w Tipasa poznamy rzymskie dziedzictwo, zaś w Oranie wspomnimy Alberta Camusa i francuskie dziedzictwo. W oazie Bou Saada zobaczymy święto i codzienne życie, po czym udamy się na dalekie południe – do Djanet. Wraz z Tuaregami wyruszymy samochodami terenowymi w głąb Sahary, by poznać jej tajemnice i różnorodne oblicza. Weźmiemy też udział w tuareskim święcie Sebeiba i poznamy tuareskie zwyczaje i muzykę. 

ALGIERIA - ANNA I KRZYSZTOF KOBUSOWIE - KLUB PODRÓŻNIKA KONSTANCIN-JEZIORNA

Anna i Krzysztof Kobusowie - fotografowie i dziennikarze uwielbiający szlaki jeszcze nieodkryte przez ludzkość. Ich zdjęcia ilustrują liczne artykuły, książki oraz podróże. Autorzy "Podróżników" - kreatywnych pamiętników i przewodników dla dzieci. 
Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Jazzowe Powitanie Lata w Konstancinie 2018

20 czerwca 2018 roku o godz. 20.00 w amfiteatrze w Konstancinie-Jeziornie wystąpi światowej sławy jazzman Frank McComb. Jazzowe Powitanie Lata w Konstancinie. Prawdziwa gratka dla miłośników jazzu. Amerykański soulowo-jazzowy pianista, wokalista i kompozytor, znany ze współpracy z Backshot LeFounqe Branforda Marsalisa, Princem, Georgem Dukiem i wieloma innymi artystami z muzycznej pierwszej ligi. Wirtuoz wokalny i instrumentalny, ulubieniec scen soul, jazz i R&B. Jego wyjątkowa barwa głosu jest porównywana do brzmienia niezapomnianych Donny’ego Hathaway’a i Steviego Wondera. Gwiazda zza oceanu wystąpi wraz z The Cobblestones Quartet. Band składający się z prawdziwych indywidualności scenicznych, w składzie: Andrzej Gondek (gitara), Marcin Jadach (bass), Fryderyk Młynarski (drums) i Seb Stanny (saksofony). Wstęp wolny. Zapraszamy do Konstancina!

JAZZOWE POWITANIE LATA W KONSTANCINIE 2018

Napisz komentarz (0 Komentarzy)