Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kamerun - Klub Podróżnika w Konstancinie-Jeziornie

18 stycznia 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Klubu podróżnika nt.: Kamerun z Robertem Gondkiem. Miejsce: KDK Hugonówka ul. Mostowa 15, Konstancin Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy. Na spotkaniu nie zabraknie imponujących zdjęć Kamerunu, pasjonujących opowieści o wizycie na policyjnym komisariacie, o wiosce zamieszkałej przez Pigmejów, o wycieczce w góry, wędrówce po lesie, a także będzie można posłuchać o ciekawych przygodach na Czarnym Lądzie. Po spotkaniu będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.

KLUB PODRÓŻNIKA – KAMERUN

Robert Gondek - podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Odwiedził 18 afrykańskich państw. Za konsekwentną realizację projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii "WYCZYN ROKU 2016" podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce: „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

26 finał WOŚP w Konstancinie

14 stycznia 2018 roku w godz. 10.00-20.00 odbędzie się 26 finał WOŚP w Konstancinie. Miejsce: KDK Hugonówka ul. Mostowa 15, GOSiR Konstancin-Jeziorna ul. Żeromskiego 15 oraz Lodowisko w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny. Konstanciński sztab WOŚP zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców o wielkich sercach. Dochód z tegorocznej kwesty będzie przeznaczony dla podstawowych oddziałów neonatologicznych, na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Zapraszamy na finał WOŚP w Konstancinie.

26 FINAŁ WOŚP W KONSTANCINIE

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY KONSTANCIN 2018:
10:00-16:00 – Turniej piłki nożnej, hala sportowa GOSiR, ul. Żeromskiego 15
16:00 – Koncert finałowy WOŚP, KDK, Hugonówka, ul. Mostwa 15
Konstanciński Chór Kameralny
Sound of touch
Costa Revolution
koncert szkolnego chóru No Bell
Hexa
Adson
Magia Perswazji
Skrzydlate Małpy
20:00 – Światełko do nieba (polana vis a vis Hugonówki)
Ponadto zapraszamy na dzień otwarty na lodowisku miejskim.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

KULTURALNY KARNAWAŁ W HUGONÓWCE

13 stycznia 2018 roku o godz. 20.00 odbędzie się Kulturalny Karnawał w Hugonówce 2018. Miejsce: KDK Hugonwka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety na bal dla dorosłych 90 zł/osoba. Rezerwacja telefoniczna (22) 484 20 20. Liczba miejsc jest ograniczona.

KULTURALNY KARNAWAŁ W HUGONÓWCE

Zapraszamy na bale maskowe dla dorosłych. Zabawę w rytmie największych przebojów poprowadzi wodzirej. Na parkiecie będą dostojni dżentelmeni w eleganckich garniturach, frakach i smokingach oraz damy w wytwornych sukniach. Zapraszamy w karnawałowych maskach. Liczymy na Państwa wyobraźnię, pomysłowość, kreatywność i poczucie humoru.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)