Remont ulicy Łukasza Drewny

Od godz. 15.00 w środę 3 maja, do niedzieli 7 maja 2017 roku do godz. 22.00, trwać będą prace remontowe ulicy Łukasza Drewny. W związku tym wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Konstancina-Jeziorny. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki informujące o zmianach w organizacji ruchu.

REMONT ULICY ŁUKASZA DREWNY

Po wykonaniu prac remontowych nową, równą nawierzchnię oraz oznakowanie poziome otrzyma zachodnia jezdnia ulicy Łukasza Drewny, na odcinku od ulicy S. Korbońskiego do granicy miasta. W związku z pracami remontowany odcinek ulicy Drewny zostanie wyłączony z ruchu. Wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Konstancina-Jeziorny. Ruch będzie odbywał się po jezdni wschodniej, na której będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku granicy miasta przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. S. Korbońskiego, a na właściwą jezdnię wrócą za skrzyżowaniem z ul. Ku Skarpie.Zamknięty będzie wyjazd na ul. Ł. Drewny z ul. Zapłocie (od strony zachodniej). Skrzyżowanie z ul. Przekorną będzie czynne, ale wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo dla jadących od strony centrum. Objazd dla tej relacji zostanie poprowadzony ulicami: Przyczółkowa – Przekorna.

REMONT ULICY ŁUKASZA DREWNY

Szczegółowe informacje i plan tras objazdowych dostępny jest na stronie www.zdm.waw.pl