II Mistrzostwa Konstancina Par Brydżowych 2017

Po raz drugi na terenie gminy Konstancin-Jeziorna odbędą się Mistrzostwa Konstancina Par Brydżowych 2017. Zawody odbędą się 3 czerwca 2017 roku o godz. 10.00. Miejsce: Hugonówka, ul. Mostowa (KDK), Konstancin-Jeziorna. Szczegółowych informacji udziela sędzia Mistrzostw Janusza Maliszewskiego pod nr tel. 605-655-382.

II MISTRZOSTWA KONSTANCINA PAR BRYDŻOWYCH 2017

Mistrzostwa rozgrywane będą według zasad, jakie obowiązują w brydżu sportowym. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenia par należy nadsyłać wcześniej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Nie pobieramy opłat wpisowych, natomiast będzie można wygrać nagrody finansowe oraz puchary i medale. Zapraszamy nie tylko potencjalnych uczestników, ale i kibiców, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda brydż w wydaniu sportowym.

Mistrzostwa Konstancina Par Brydżowych harmonogram:
godz. 9:45 rejestracja uczestników
godz. 10:00 rozpoczęcie
godz. 14:30 zakończenie i wręczenie nagród

Regulamin Mistrzostw Konstancina Par Brydżowych (pdf)