Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Seksualność Kobiet - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych

19 czerwca 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Seksualność Kobiet. Będzie to spotkanie o tym, że każda z nas może być kobieca w każdym wieku. O tym, co ważne dla nas kobiet w życiu i alkowie aby czuć się sensualną. O tym co nurtuje kobiety w związkach. O tym czym jest seksualność kobiety. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SEKSUALNOŚĆ KOBIET - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Jak to zrobimy?
Będziemy wspólnie dyskutować, rozmawiać na ważne dla nas tematy w atmosferze wzajemnego szacunku, zrozumienia i powagi ale również spojrzymy na siebie z przymrużeniem oka, humorem, lekkością i nieopisaną radością pozwalającą cieszyć się swoją kobiecością. Po tym spotkaniu poczujesz, że masz w sobie moc sensualnej kobiety i dostrzeżesz jak wiele dzięki temu możesz zmienić wokół siebie. Nauczysz się rozumieć swoje ciało, jego potrzeby. Odkryjesz, jak stać się sensualną kobietą.

Jak się przygotować?
Przyjdź. Bądź. Pozwól sobie na odrobinę czasu poświęconego właśnie Tobie.

Spotkanie poprowadzą:
Agata Cedrowska - Psycholożka. Absolwentka studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczona w prowadzeniu poradnictwa seksuologicznego dla par i osób indywidualnych poszukujących zadowolenia z siebie i swojego życia. Bliskie jej są metody pracy oparte na ciepłej i pełnej akceptacji relacji
Alicja Stankiewicz - Psycholożka, trenerka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?