Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Od 2 lipca wraca komunikacja na ul. Bielawską w Konstancinie-Jeziornie

Zaplanowany na 30 czerwca 2017 roku termin zakończenia prac remontowych przejazdu kolejowego w ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, uległ przesunięciu o jeden dzień. Jeszcze w sobotę 1 lipca musimy skorzystać z objazdów, a od niedzieli ul. Bielawska na całym odcinku będzie przejezdna.

OD 2 LIPCA WRACA KOMUNIKACJA NA UL. BIELAWSKĄ

W związku z remontem przejazdu kolejowego w ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, do 1 lipca (sobota) do końca kursowania linii dziennych autobusy linii 710 (w obu kierunkach) oraz N50 (tylko w kierunku krańca Skolimów) zostają skierowane na trasę objazdową. Autobusy pojadą trasą objazdu przez ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego oraz ul. Rynkową. Od 2 lipca autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.ztm.waw.pl