Konkurs 120 lat to dopiero początek

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Konstancina-Jeziorny, którzy ukończyli 12 lat do rejestracji w konkursie „120 lat to dopiero początek”. Celem zabawy jest popularyzacja historii oraz promocja miasta w związku z jubileuszem 120 lat istnienia. Konkurs złożony jest z czterech zadań związanych tematycznie z Konstancinem-Jeziorną. Za rozwiązanie każdego z zadań uczestnik otrzymuje punkty rankingowe. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który zgromadzi największą liczbę punktów. W przypadku, gdy kilku uczestników będzie miało tę samą liczbę punktów, w trakcie imprezy kończącej konkurs, zostanie rozegrana dogrywka. Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody!!! Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę grygminne.pl i dokonać rejestracji! Organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia!

KONKURS 120 LAT TO DOPIERO POCZĄTEK

UWAGA! Ze względu na prośby osób zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie przedłużony zostaje okres rejestracji uczestników. Rejestracja będzie trwała do dnia 9 października włącznie. Zmianie ulegają również terminy ogłoszenia treści poszczególnych zadań: zadanie 1: 9 października, zadanie 2: 23 października, zadanie 3: 6 listopada, zadanie 4: 27 listopada. Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie konkursu i złożenie w Sekretariacie Konstancińskiego Domu Kultury podpisanego oświadczenia.