Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Być wysłuchaną i zrozumianą - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych

16 października 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych w Konstancinie. Temat: Być wysłuchaną i zrozumianą, czyli jak komunikować się w relacjach damsko–męskich i nie tylko. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

BYĆ WYSŁUCHANĄ I ZROZUMIANĄ - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

O czym to będzie? Odpowiemy sobie na pytania:
Jak mówić aby inni nas słuchali?
Jak słuchać aby inni do nas mówili?
Jak tworzyć porozumienie zamiast muru?
Co nas przybliża do innych a co oddala?
Czy słowa mogą ranić i dlaczego są takie ważne?

Jak to zrobimy?
Będziemy wspólnie doświadczać różnych metod komunikacji. Poznamy kilka technik ułatwiających porozumienie. Dowiemy się co nam pomaga a co przeszkadza w relacjach z innym poprzez aktywne uczestniczenie w zajęciach warsztatowych.

Jak się przygotować?
Przyjdź. Bądź. Pozwól sobie na odrobinę czasu poświęconego właśnie Tobie.

Spotkanie poprowadzi:
Alicja Stankiewicz – psycholożka, trenerka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?
Krystyna Stańdo – psycholożka, trenerka. Prowadzi warsztaty w obszarze umiejętności interpersonalnych dla dorosłych i dzieci. Pracuje jako terapeutka techniki Bowena wspomagającej leczenie chorób wywołanych stresem i wykonuje relaksacyjno-liftingujące masaże twarzy.