Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Jak zmienić nawyki żywieniowe? - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych Konstancin-Jeziorna

11 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych, odbędzie się warsztat nt.: Jedzenie jako zachowanie. Jak zmienić nawyki jedzeniowe? Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Spotkanie prowadzą Alicja Stankiewicz - psycholożka i terapeutka, coach kobiet na zakręcie oraz Dorota Wojciechowska – psycholog, psychodietetyk, która zajmuje się psychologią zdrowia, w tym jedzenia i odchudzania.

JAK ZMIENIĆ NAWYKI ŻYWIENIOWE? - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

O czym to będzie? Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zgłaszanym po pierwszym spotkaniu które było w postaci wykładu i wstępu do problematyki na temat zdrowego jedzenia – zapraszam na kolejne stanowiące dopełnienie poprzedniego. Tym razem wspólnie zastanowimy się co robić, aby pomóc sobie w zmianie zachowań na bardziej prozdrowotne.

Jak to zrobimy? Spotkanie będzie się składało z dwóch części: warsztatowej: ukierunkowanej na techniki radzenia sobie z naszymi nawykami np. jedzeniowymi oraz panel dyskusyjny: gdzie będzie miejsce i czas na zadawanie pytań do naszego eksperta

Jak się przygotować? Bądź otwarta na doświadczanie tego czym będziemy się zajmować. Po prostu przyjdź i dziel się swoimi doświadczeniami.

Spotkanie poprowadzą:
Alicja Stankiewicz – psycholożka, terapeutka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?
Dorota Wojciechowska – psycholog, psychodietetyk. Zajmuje się Psychologią Zdrowia, w tym psychologią jedzenia i odchudzania, zaburzeń odżywiania, kompulsywnego objadania się oraz profilaktyki uzależnień. Prywatnie: miłośniczka biegania i wędrówek górskich.

Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych to miejsce przyjazne wszystkim kobietom, bez względu na wiek, wykształcenie i wykonywany zawód. Spotkania dla pań, które chcą miło i kreatywnie spędzić czas, podzielić się swoimi doświadczeniami, dowiedzieć się i nauczyć czegoś nowego, inspirować się wzajemnie, motywować i wspierać. Każde z comiesięcznych spotkań poświęcone jest innej tematyce.