Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Bal Trzech Króli w Konstancinie

6 stycznia 2018 roku w godz. 16:00-19:30 zapraszamy dzieci z rodzicami na karnawałową zabawę do Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Bilet wstępu 35 zł (w cenę wliczone są materiały do robienia kostiumów, złote korony, folie hologramowe oraz zestawy do tworzenia zabawek). Miejsce: Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści ul. Diamentowa 8, Czarnów, gmina Konstancin-Jeziorna.

BAL TRZECH KRÓLI W KONSTANCINIE

Bal 3 Króli poprowadzi Michał Malinowski, który na początku zaprezentuje kilka bajek z różnych stron świata. Następnie wykonamy kolorowe kostiumy wraz z koronami lub maskami. Będziemy również wymyślać opowieści które zaprezentujemy przy użyciu mechanicznych zabawek. Nie zabraknie również wspaniałej zabawy w Krainie Bajkostworów. Warsztaty mają na celu pobudzić kreatywność i nauczyć współpracy oraz myślenia podnoszącego sprawność działania indywidualnego i grupowego.