A+ A A-

Bezpłatne przejazdy autobusami L dla posiadaczy Konstancińskiej Karty Mieszkańca

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna prowadzi intensywne rozmowy z Zakładem Transportu Miejskiego w Warszawie, i operatorami linii autobusowych L14, L15, L16, L 21 oraz nowej linii L42, w celu wprowadzenia darmowych przejazdów dla posiadaczy Konstancińskiej Karty Mieszkańca.

BEZPŁATNE PRZEJAZDY AUTOBUSAMI L DLA POSIADACZY KONSTANCIŃSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA

Darmowe przejazdy autobusami linii L, to skutek inicjatywy i wniosku burmistrza Kazimierza Jańczuka, oraz decyzji Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Na ostatniej w 2017 roku sesji Rady Miejskiej, burmistrz Kazimierz Jańczuk złożył wniosek o dofinansowanie do darmowych przejazdów mieszkańców gminy autobusami linii lokalnych, który został zaakceptowany przez Radę Miejską. W przyjętej uchwale budżetowej na rok 2018 oraz wieloletniej prognozie finansowej na lata 2018 - 2022 zarezerwowano kwoty na realizację darmowej komunikacji.

O postępach i planowanej dacie uruchomienia darmowej komunikacji dla mieszkańców będziemy informować na bieżąco.

UMiG Piaseczno