Menu
A+ A A-

Co powiat zrobił dla naszych gmin?

W imieniu Zarządu Powiatowego Prawo i Sprawiedliwość w powiecie piaseczyńskim zapraszamy na rozpoczynający się cykl spotkań z Wojciechem Ołdakowskim - Starostą Piaseczyńskim. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w sali konferencyjnej przy ul. Leśnej 15/17 w Konstancinie-Jeziornie.

CO POWIAT ZROBIŁ DLA NASZYCH GMIN?

Rozpoczynając od kwietnia, Starosta spotka się kolejno z mieszkańcami każdej gminy wchodzącej w skład powiatu piaseczyńskiego. Podczas spotkań zostanie podsumowana kończąca się kadencja samorządu powiatowego wraz z omówieniem najważniejszych działań podejmowanych przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie w okresie, gdy kierował nim Starosta z PiS. Spotkania odbędą się pod hasłem "Co powiat zrobił dla naszych gmin?".