Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Improwizuj - czyli świadomie akceptuj otaczającą Cię rzeczywistość

9 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Improwizuj - czyli świadomie akceptuj otaczającą Cię rzeczywistość. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny.

IMPROWIZUJ - CZYLI ŚWIADOMIE AKCEPTUJ OTACZAJĄCĄ CIĘ RZECZYWISTOŚĆ

O czym to będzie?

Impro to filozofia życia. Trening to pozornie proste zabawy działające na wyobraźnię i otwierające horyzonty myślenia, trudno opisać. W praktyce Impro broni się samo.

Jak to zrobimy? Jak się przygotować?

Załóż wygodne ubranie sportowe i przyjdź. Razem nauczymy się wychodzić z naszej strefy komfortu w bezpieczny , kończący się salwami śmiechu sposób. Uśmiechniesz się sama do siebie. Uniwersalne , oryginalne , niepowtarzalne, impro – bądź w życiu tu i teraz.

Spotkanie poprowadzi:

Katarzyna Michalska - aktorka, absolwentka słynnej „Filmówki” w Łodzi pod opieką Jana Machulskiego. Jest „Matką Założycielską” pierwszej zawodowej grupy impro w Polsce – Teatru Improv AB OVO. Od 7 lat organizatorka festiwalu 321IMPRO w Konstancinie. Razem z kolegami z zespołu stworzyła przestrzeń Warsztatyimproabovo, na których regularnie uczy improwizacji w Warszawie, zapraszając na zajęcia aktorów, młodzież, dorosłych amatorów, oraz biznes. Jesienią tego roku znalazła się w złotej dziesiątce Kobiet Sukcesu Mazowsza, zostając laureatką tego prestiżowego konkursu. Prywatnie jest żoną muzyka oraz mamą 2 nastoletnich dzieci.