Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Z Garażu na scenę w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na muzyczne zakończenie długiego majowego weekendu. W niedzielę, 6 maja 2018 r. o godz. 15.00 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 odbędzie się pierwszy koncert Garażu. To inicjatywa, mająca na celu wsparcie lokalnych talentów muzycznych. Dzieci, młodzieży, dorosłych, którzy zarówno tworzą własną muzykę, jak i doskonalą się w sztuce interpretacji utworów innych autorów. Na scenie wystąpią niezwykle utalentowani i różnorodni artyści z Konstancina-Jeziorny i okolic.

Z GARAŻU NA SCENĘ W KONSTANCINIE

Gwiazdą koncertu będzie wokalistka Ina West. Tworzy transową, nowofalową elektronikę z elementami folku i jazzu. Producentka, wokalistka, autorka muzyki i tekstów, łącząca minimalistyczny chłód brzmienia wczesnego Depeche Mode z koncertową energią Die Antwoord. Na żywo serwuje połączenie klasycznego instrumentarium (perkusja, skrzypce, syntezatory, gitara basowa, ukulele), tanecznego bitu i surowych wokalnych harmonii. Koncert z ogromnym poczuciem humoru poprowadzą komicy z grupy BCA Flash. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Garażu do Konstancina.