Menu
A+ A A-

Bezpłatne zajęcia crossmintona w Konstancinie-Jeziornie

Do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie wracają bezpłatne zajęcia crossmintona. Zapraszamy w wakacyjne wtorki i piątki o godz. 18.00. Crossminton narodził się w Niemczech. Jest dynamiczny jak tenis, szybki jak squash i łatwy jak badminton. To świetny sposób na poprawę kondycji. Grając w crossmintona rozwijamy mięśnie, poprawiamy wydolność oddechową oraz ogólną sprawność organizmu.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA CROSSMINTONA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

We wtorki i w piątki. Konstancińscy miłośnicy tego sportu od czterech lat spotykają się latem w Parku Zdrojowym. Nie inaczej będzie także w te wakacje. Zapraszamy w lipcu i sierpniu na otwarte treningi – zarówno tych początkujących, jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. Bezpłatne zajęcia będą się odbywały we wtorki i w piątki o godz. 18.00 – zbiórka na polanie przy Konstancińskim Domu Kultury.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA CROSSMINTONA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Bezpłatne zajęcia. Instruktor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie nauczy nas zasad gry i poruszania się po boisku, a także poćwiczymy techniki uderzeń. Organizator zapewnia sprzęt, w tym rakiety i lotki. Warto dołączyć do drużyny crossmintona, poznać nowych ludzi, zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, a przede wszystkim dobrze się bawić.