Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE W KONSTANCINIE

19 października 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na apetyczny maraton filmowy. Jedzenie jest inspirującym tematem dla twórców kina. Powstało wiele „smakowitych” filmów z jedzeniem w roli głównej. Podczas maratonu zaprezentowane zostaną trzy wybrane produkcje – pełne smaku, kolorów i pasji. Nawet jeśli ktoś nie jest wirtuozem noża i patelni, to z pewnością historie o szefach kuchni, gotowaniu i o przepysznych potrawach, które mogą zmienić życie, będzie można oglądać z dużym apetytem. Przez żołądek do serca kinomana. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 Wstęp wolny.

BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE W KONSTANCINIE

Informacje o tytułach filmów można uzyskać w recepcji KDK, tel. 484-20-20 lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.