Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Tom Hanks - Wieczór Filmowy w Konstancinie

16 listopada 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Filmowy z Tomem Hanksem - aktorem, reżyserem, producentem, pasjonatem motoryzacji i właścicielem malucha czyli kultowego fiata 126p. Jako jeden z nielicznych aktorów dwa razy z rzędu zdobył statuetkę Oscara za najlepszą rolę męską – najpierw za film „Filadelfia”, a rok później za „Forresta Gumpa”. Może pochwalić się aż 5 nominacjami do tej prestiżowej nagrody i wieloma pamiętnymi rolami w wybitnych filmach u boku najlepszych reżyserów. Świetny zarówno w komediach, jak i w rolach dramatycznych. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Tom Hanks - Wieczór filmowy w Konstancinie

Podczas Wieczoru Filmowego, będzie można obejrzeć jeden z najnowszych obrazów z Tomem Hanksem. To amerykański dramat polityczny z 2017 roku oparty jest na faktach i opowiada o sprawie znanej jako „Pentagon Papers”.