Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

19 listopada 2018 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie z Krystyną Stańdo nt.: Pamięć i uwaga. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

O czym to będzie?
Pamięć – czym jest? Czy możemy jej całkowicie zaufać? Dlaczego dwie osoby biorące udział w tym samym wydarzeniu mogą je zapamiętać w różny sposób? Jakie są rodzaje pamięci? Jak możemy wspomagać swoją pamięć? Jak uzyskać pewność, że przed wyjściem z domu wyłączyłam żelazko? Jak wspomagać swoich bliskich, którzy zaczynają mieć kłopoty z pamięcią? Jak to zrobimy? Spotkanie ma charakter warsztatowy. Jak się przygotować? Przyjść z chęcią udziału, otwartością na doświadczenie i wzajemne interakcje.
Spotkanie poprowadzi: Krystyna Stańdo – psycholożka, trenerka. Prowadzi warsztaty w obszarze umiejętności interpersonalnych dla dorosłych i dzieci. Pracuje jako terapeutka techniki Bowena wspomagającej leczenie chorób wywołanych stresem i wykonuje relaksacyjno-liftingujące masaże twarzy.
Gospodyni i pomysłodawczyni Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych – Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka, coach.