Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Recital Magdaleny Smalary - Kobieta do zjedzenia w Konstancinie

7 grudnia 2018 roku o godz. 19.30 zapraszamy na muzyczny spektakl komediowy Magdaleny Smalary pn.: Kobieta do zjedzenia. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 40 zł. Kup bilet

Recital Magdaleny Smalary - Kobieta do zjedzenia w Konstancinie

Magdalena Smalara w recitalu ,,Kobieta do zjedzenia” opowie o jednej z największych namiętności świata, czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach. Nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojętne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden. Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera. Co najważniejsze – klienci rachunek zapłacą przed, więc przykra pointa każdej dobrej kolacji zostanie im oszczędzona.
WYSTĄPIĄ:
Magdalena Smalara – w roli głównej
Urszula Borkowska – fortepian
Wojciech Gumiński – kontrabas
Kompozycje, aranżacje, kierownictwo muzyczne: Urszula Borkowska.
Serdecznie zapraszamy.