Menu
A+ A A-

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie-Jeziornej

11 lutego 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie z Alicją Stankiewicz – psycholożką, muzyko i choreoterapeutką, gospodynią i pomysłodawczynią Strefy, nt.: Stwórz swoją Mapę Marzeń. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie-Jeziornej

O czym to będzie?
Jak w każdy Nowy Rok styczeń i luty to początek roku, i czas zmian. Zawsze chcemy aby te zmiany były na lepsze. Mamy mnóstwo postanowień, które mają nam zapewnić spełnienie w kolejnym roku. Sprawmy aby te postanowienia miały szansę spełnienia. Sprawmy aby nasze Marzenia miały szansę realizacji!
Jak to zrobimy?
Będziemy tworzyć swoją mapę marzeń na rok 2019. Wspólnie zastanowimy się, jak to zrobić aby nie odpuścić i podążać w obranym kierunku. Poddamy się kreatywności. Będziemy tworzyć: wycinać, kleić, a może rysować.
Jak się przygotować?
Tym razem mam ogromną do Was prośbę – przynieście z domu stare kolorowe gazety, klej, nożyczki, kredki. A poza tym – po prostu przyjdźcie w dobrych humorze i pozwólcie sobie zająć się sobą.

Alicja Stankiewicz.