Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Spektakl Żona do adopcji w Konstancinie

10 marca 2019 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl "Żona do adopcji" w wykonaniu Teatru Old Timers Garage. Reżyseria - Jakub Ehrlich. Muzyka - Szymon Suchoń. Scenografia - Adam Grządziel. Kostiumy - Ewa Kowalewska. W zabawnej komedii wystąpią Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 55 złotych do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl. Serdecznie zapraszamy. 

Spektakl Żona do adopcji w Konstancinie

Uporządkowane życie Adama nagle staje na głowie. Żona wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.