Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

11 marca 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie nt. "Podróże nie muszą być drogie". Warsztaty poprowadzi Elżbieta Juszczak - mieszkanka Konstancina, miłośniczka podróży dużych i małych. Lubi odwiedzać dalekie zakątki świata, spotykać miejscową ludność, poznawać ich zwyczaje i historię. Tam gdzie dociera nawiązuje niezapomniane znajomości i relacje. Miejsce: Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

O czym to będzie?
O tym – Jak samemu zorganizować wyjazd dalszy lub bliższy? Jak szukać tanich lotów, tanich przejazdów. Jak planować lub nie planować trasę podróży. Gdzie nocować. Jak uczynić naszą podróż ciekawą ale i bezpieczną. Czyli alternatywa dla wyjazdów z biurem podróży.

Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka, coach, gospodyni i pomysłodawczyni Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych.