75. rocznica wybuchu II wojny światowej

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Zarząd Koła ZKRPiBWP w Konstancinie-Jeziornie zapraszają w najbliższy poniedziałek (1 września) na obchody 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystości tradycyjnie odbędą się na cmentarzu w Skolimowie. Na uroczystości zapraszają Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna i Irena Cejba, przewodnicząca koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.

75. rocznica wybuchu II wojny światowej

Uroczystości rocznicowe rozpoczną się od mszy św. w intencji ofiar II wojny światowej. Początek nabożeństwa o godz. 16.00. Później władze gminy, kombatanci, poczty sztandarowe i zaproszeni goście przejdą przed kwaterę żołnierzy poległych za Ojczyznę w 1939 r. Tam delegacje złożą wieńce. Odczytany zostanie też Apel Poległych.