Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych Konstancin-Jeziorna

25 stycznia 2016 roku w godz. 18:00-21-00 zapraszamy na pierwsze inauguracyjne spotkanie w Strefie Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Miejsce: Hugonówka, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy wszystkie kobiety zainteresowane stworzeniem miejsca magicznego, energetycznego, pozytywnego, w którym będą mogły się spotykać, rozwijać, integrować po to aby dawać sobie wzajemnie wsparcie i wymieniać doświadczenia zarówno życiowe jak i zawodowe.

STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN-JEZIORNA

Razem z Tobą chcemy stworzyć siedzibę dla kobiet, które w końcu gdzieś chcą wyjść, coś zrobić nie tylko dla siebie ale i dla innych. Miejsce odreagowania od codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych, dzięki którym zyskasz więcej energii i radości życia.

Wspólnie z Tobą chcemy wykreować takie miejsce, które da Ci możliwość:
- spotykania się z innymi kobietami i wymiany doświadczeń,
- wspierania siebie nawzajem w działaniach,
- obudzenia w sobie potencjału, wiary w siebie, w swoje możliwości,
- stworzenia nowych rozwiązań dla swoich potrzeb,
- zaangażowania się w działania charytatywne,
- spotykania ciekawych uzdolnionych ludzi, którzy chcą się dzielić swoimi talentami,
- poznawania siebie oraz osób, które inspirują do działania, podejmowania decyzji, brania życia we własne ręce z większą wiarą – że mogę i dam radę.

STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN-JEZIORNA

Pamiętaj - Zamknięcie się w czterech ścianach prowadzi do poczucia odizolowania, niewiary w siebie, że jeszcze coś znaczę i do czegoś jestem potrzebna. Prowadzi to do poczucia bezradności, osamotnienia w zmaganiach z codziennością. Strefa Kobiet ma pokazać, że tak nie jest. Ma być miejscem odreagowania od codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych, dzięki któremu zyskasz poczucie przynależności i sensu życia.

Spotkania będą prowadzone przez Alicję Stankiewicz, doświadczoną psycholog, trenerkę, coacha ACC ICF, gospodynię Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Stwórz z nami to miejsce. Bądź jego częścią.