A+ A A-

77. rocznica wybuchu II wojny światowej - uroczystości na cmentarzu w Skolimowie

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Zarząd Koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Konstancinie-Jeziornie zapraszają 1 września na obchody 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

77. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ - UROCZYSTOŚCI NA CMENTARZU W SKOLIMOWIE

Uroczystości tradycyjnie odbędą się na cmentarzu w Skolimowie, a rozpocznie je o godz. 16.00 msza św. w intencji poległych i pomordowanych podczas drugiej wojny światowej. Później władze gminy, kombatanci, poczty sztandarowe i zaproszeni goście przejdą przed kwaterę żołnierzy poległych za Ojczyznę w 1939 r. Tam delegacje złożą wieńce. Odczytany zostanie też Apel Poległych. Po uroczystościach w świetlicy przy ul. Jaworskiego 24 w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się, z okazji Dnia Weterana, spotkanie burmistrza gminy z kombatantami.