Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Samoobrona dla Kobiet- Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych Konstancin

19 września 2016 roku w godz. 18:00 – 20:30 odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Tematem przewodnim spotkania będzie: Samoobrona dla Kobiet. Miejsce: KDK Hugonówka, ul.Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna.

SAMOOBRONA DLA KOBIET- STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN

Co nam to da? Naszym celem jest poprawienie świadomości na temat skutecznych sposobów reagowania podczas zagrożenia i, zachęcenie do pogłębiana wiedzy i umiejętności w celu zapewnienia sobie poczucia bezpieczeństwa.

Podczas naszego spotkania będziesz miała okazję dowiedzieć się:
- jak unikać takich zagrożeń
- jakie są zasady aby siebie chronić
- jak radzić sobie z adrenaliną, emocjami, podczas sytuacji krytycznych
- będziemy na ten temat rozmawiać, dzielić się swoim doświadczeniem.

Kilka praktycznych wskazówek może uratować życie Tobie lub Twoim bliskim! Podaruj sobie odrobinę wiedzy i umiejętności, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo.

SAMOOBRONA DLA KOBIET- STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN

Podczas spotkania będziemy mieć czas na:
- krótką rozgrzewkę
- pokaz kilku skutecznych technik samoobrony
- ćwiczenia w parach przy użyciu ochraniaczy, rękawic, tarcz treningowych
- ćwiczenia na instruktorze

Jak się przygotować? Przychodzimy ubrane w wygodne stroje, pozytywnie nastawione na doświadczenie i pozyskanie wiedzy! Pokaz będzie odbywał się w miłej i wesołej atmosferze:)

Naszym gościem będzie: Marcin Frej – Ma 41 lat. Trenuje od 14 roku życia. Poznał sztuki walki takie jak: Karate Shotokan, Aikido, Tae Kwon Do, Wing Tsun, Krav Maga (która dzięki swej prostocie i bazowaniu na naturalnych odruchach, pozwala szybko opanować podstawowe zasady skutecznej samoobrony) oraz Defendo. Posiada licencję instruktora samoobrony, której uczy od 10 lat. Poza sztukami walki prowadzi też treningu personalne i trenuje street workout – czyli rodzaj ćwiczeń na świeżym powietrzu, wykonywanych z użyciem elementów tzw. „małej architektury” tj: trzepaki, murki, bramki etc.

Alicja Stankiewicz
psycholog, trenerka, coach
gospodyni i pomysłodawczyni
Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych