Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wesele wspólne czytanie w Lesznowoli

2 września 2017 roku zapraszamy wszystkich miłośników literatury, teatru i twórczości Stanisława Wyspiańskiego do udziału w kolejnej edycji Narodowego Czytania – ogólnopolskiej akcji pod patronatem Pary Prezydenckiej. Wspólne czytanie Wesela, odbędzie się w Centrum Integracji Społecznej w Magdalence o godz. 15.00. Zapraszamy! Stroje weselne mile widziane.

WESELE WSPÓLNE CZYTANIE W LESZNOWOLI

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli - koncert Złoty Maanam

26 sierpnia 2017 roku o godz. 15.00 odbędzie się Jubileuszowe X Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli wraz z plenerowym koncertem zespołu ZŁOTY MAANAM. Miejsce: park w Lesznowoli przy ul. Dworkowej. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Radny, Sołtys, Rada Sołecka sołectwa Lesznowola, Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Aktywni Lesznowola oraz GOK Lesznowola. Zapraszamy na Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli.

PIECZENIE ZIEMNIAKA W LESZNOWOLI - KONCERT ZŁOTY MAANAM

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kobiety z 6. piętra - kino letnie nad stawem w Mysiadle

18 sierpnia 2017 roku o godz. 21.00 zapraszamy do kina letniego w Mysiadle, podczas którego będzie można obejrzeć film pt.: Kobiety z 6. piętra. Miejsce: nad stawem w Mysiadle. Wstęp wolny. Zapraszamy do kina plenerowego w Mysiadle!

KOBIETY Z 6. PIĘTRA - KINO LETNIE NAD STAWEM W MYSIADLE

Paryż, lata 60-te. Pewnego dnia rygorystyczny i poważny makler giełdowy, stateczny ojciec rodziny - Jean-Louis Joubert (Fabrise Luchini) odkrywa wesołą gromadkę hiszpanek, zamieszkujących szóste piętro mieszczańskiej kamienicy. Maria (Natalia Verbeke), młoda kobieta pracująca pod własnym dachem, sprawia, że Jean-Louis odkrywa jak bujne, kolorowe i pełne radości może być życie. Hiszpański świat kobiet z szóstego piętra, tak bardzo kontrastujący z jego dotychczasowym pełnym konwenansów środowiskiem, przyciąga go jak magnes. Zrównoważony makler w końcu ma okazję poznać różnorodne i kuszące smaki życia, krok po kroku odkrywając małe, codzienne przyjemności. Czy jednak naprawdę można zmienić swój styl życia w wieku 45 lat? Sprawdź i przyjdć nad staw, aby obejrzeć film Kobiety z 6. piętra.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)