Menu
A+ A A-

Kobiece Światoprzestrzenie - wystawa malarstwa i poezja Szabel w GWA OKNO w Starej Iwicznej

23 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż Ogólnopolskiej Wystawy Malarstwa pn.: Kobiece Światoprzestrzenie. Wystawa będzie czynna przez miesiąc od daty wernisażu. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w Siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

KOBIECE ŚWIATOPRZESTRZENIE - WYSTAWA MALARSTWA I POEZJA SZABEL W GWA OKNO W STAREJ IWICZNEJ

Podczas wieczoru będziemy mogli podziwiać wystawę i porozmawiać osobiście z artystami malarzami. Odbędzie się też wieczór poetycki Bogumiły Kędziory vel Szabel. Wieczór zostanie uświetniony występem muzyczno-wokalnym w wyk. Pauliny Pytlak i Jana Tabęckiego.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Co powiesz na odrobinę przyjemności? spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem w Mysiadle

12 kwietnia 2017 r. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem - Co powiesz na odrobinę przyjemności? Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

CO POWIESZ NA ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI? SPOTKANIE KLUBU KOBIET PANIE PRZODEM W MYSIADLE

KKPP Mysiadło Co powiesz na odrobinę przyjemności? Zapraszamy na spotkanie kosmetyczne z konsultantką amerykańskiej firmy Mary Kay Żanetą Ziemecką. Poznamy tajniki pielęgnacji skóry i techniki makijażu oraz przetestujemy nowe produkty.

CO POWIESZ NA ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI? SPOTKANIE KLUBU KOBIET PANIE PRZODEM W MYSIADLE

 
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Piękno Wielkanocy - wirtualna wystawa fotograficzna na facebook

Do 17 kwietnia 2017 roku zachęcamy do wzięcia udziału w wirtualnym wydarzeniu fotograficznym pt. Piękno Wielkanocy i do podzielenia się nastrojami dotyczącymi Świąt Wielkanocnych. W postach zamieszczać można: zdjęcia palm wielkanocnych, pisanek, stoików i ozdób świątecznych, wiosennych koszyczków ze święconką, zajączkami, kurczaczkami i innymi, kojarzącymi się z symboliką nadchodzących Świąt. Mogą to być także czynności takie jak pieczenie ciast, nakrywanie do stołu, strojenie mieszkania czy wspólne, rodzinne celebrowanie tradycji i nastrojów, łącznie z wesołym Śmingusem-Dyngusem.

PIĘKNO WIELKANOCY - WIRTUALNA WYSTAWA FOTOGRAFICZNA NA FACEBOOK

Posty ze zdjęciami, należy dodawać w wydarzeniu na fanpage'u GOK Lesznowola pt. "Wirtualna wystawa fotograficzna pt. Piękno Wielkanocy" - kliknij -> facebook.com w terminie od Palmowej Niedzieli do zakończenia Świąt Wielkiej Nocy.

REGULAMIN KONKURSU PIĘKNO WIELKANOCY:
Organizatorem wirtualnej wystawy fotograficznej pt. "Piękno Wielkanocy" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zabawa ma charakter otwarty i zorganizowana jest z okazji Świąt Wielkanocnych. Aby wziąć udział w wystawie:
- trzeba zamieścić post ze zdjęciem w wydarzeniu
- można zamieszczać dowolną ilość postów i zdjęć
- można kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu
- można udostępnić wydarzenie na swojej tablicy
Wirtualna wystawa fotograficzna pt. "Piękno Wielkanocy" nie ma charakteru konkursowego. Celem zabawy jest aktywizacja twórcza i umożliwienie uczestnikom publicznego podzielenia się z innymi swoimi fotografiami.
W wirtualnej wystawie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni sceny dotyczące Świąt Wielkanocnych. Fotografia może przedstawiać symbole (palmy, pisanki, koszyczki, ozdoby itd.) oraz czynności, zwyczaje i tradycje rodzinne czy religijne związane tematycznie ze Świętami Wielkanocnymi. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Wirtualna wystawa fotograficzna pt. Piękno Wielkanocy".
Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia.
Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
Wirtualna wystawa wielkanocna trwać będzie w dniach od 9 do 17 kwietnia (włącznie) 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.
Serdecznie zachęcamy do fotograficznego uwieczniania najpiękniejszych chwil!

Dyrektor i Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Powitanie Wiosny w Magdalence

5 kwietnia 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert pt. "Powitanie wiosny" w wykonaniu dziecięco-młodzieżowej grupy wokalnej z Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli pod kierownictwem Tomasza Winiarskiego.

POWITANIE WIOSNY W MAGDALENCE

Na koncert zapraszamy do Centrum Integracji Społecznej - świetlica GOK Lesznowola w CIS w Magdalence

Napisz komentarz (0 Komentarzy)