Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

XIX Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

9-10 kwietnia 2018 roku od godz. 9.00 odbędzie się XIX Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. UWAGA: Ze względów technicznych (planowany brak prądu w Mysiadle tego dnia) dzień drugi - wtorek 10.04.2018 r. odbędzie się nie w Mysiadle, jak było planowane, a w Siedzibie GOK w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6. Dzień pierwszy - poniedziałek - filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Dzień drugi - wtorek - Siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

XIX GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

Pliki do pobrania:
Regulamin - pdf
Karta Uczestnika - doc

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

ADAMM spektakl teatralny w Starej Iwicznej

25 lutego 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl teatralny pt. ADAMM. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Bilety 15 zł./os. do nabycia przed spektaklem - sprzedaż rusza o godz. 17.30. Ilość miejsc siedzących ograniczona. Występują: Iwona Manista-Kutryś i Tomasz Kłujszo. Reżyseria: Ewa Kłujszo. Scenografia: Sylwia Wyszkowska i Jan Drewicz. Muzyka: Tomasz Kłujszo.

ADAMM SPEKTAKL TEATRALNY W STAREJ IWICZNEJ

ADAMM - rzeczywistość małżeństwa z długim stażem. Ona – roztrzepana, odrobinę przewrażliwiona, narzekająca pani domu, i On – pracoholik, toksycznie związany z matką, przyziemnie skupiony na trzech najważniejszych dla siebie czynnościach: jedzeniu, spaniu i seksie. Oboje codziennie mierzą się z prozą życia, obcością i samotnością, a mimo to odgrywają swoją komedię. Wtedy Ona decyduje się sprowadzić ADAMMa… Czy ADAMM naprawdę okaże się niezawodny i pomoże wskrzesić dawną miłość? Zobaczcie sami. Pierwowzorem scenariusza jest II akt komedii słynnego nowojorskiego dramatopisarza Murray’a Schisgala Twice Around the Park. Osnowa fabularna oryginału oraz język postaci zostały dopasowane do polskich realiów, przez co portrety bohaterów są nam bliższe. Dowcipne dialogi, cięte riposty, komizm sytuacyjny a także liryzm wspomnień, odkrywane tajemnice i przeżywane dramaty w kontekście wojny damsko-męskiej oraz poważnych pytań o miłość i samotność w związku tworzą ciekawą mieszankę. Serdecznie zapraszamy na komedię małżeńską. W rolach głównych Ona i On, a to już czasem wystarczy by zadziało się coś ciekawego. Zapraszamy!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

I Warsztaty Muzyczne w Magdalence

W dniach 9-11 lutego 2018 roku odbędą się I Warsztaty Muzyczne w Magdalence. Miejsce: Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łazach- Magdalence, ul. Wiejska 2 (tuż za kościołem w Magdalence). Warsztaty rozpoczną się w godzinach popołudniowych w piątek, a zakończą koncertem po mszy o 12:30. Organizatorzy: Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach, Parafia św. Marii Magdaleny w Magdalence, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

WARSZTATY MUZYCZNE W MAGDALENCE

Warsztaty muzyczne to miejsce spotkań ludzi, którzy poprzez muzykę pragną spotkać Pana Boga w życiu. Wierzymy, że harmonia dźwięków jest odbiciem Boskiej harmonii. Podczas trzech dni będziemy uczyć się pod okiem wybitnych muzyków śpiewu czterogłosowego z akompaniamentem orkiestry. Udoskonalimy emisję głosu, poznamy nowy repertuar muzyki liturgicznej i religijnej. Zwieńczeniem warsztatów będzie msza święta o godz. 12.30 w Kościele św. Marii Magdaleny w Magdalence oraz koncert finałowy w wykonaniu chóru i orkiestry stworzonej przez uczestników warsztatów

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać. Nie trzeba mieć wykształcenia muzycznego ani doświadczenia w śpiewie chóralnym, wystarczy entuzjazm do śpiewania. Warsztaty są przeznaczone również dla instrumentalistów. Jeśli grasz na jakimś instrumencie- zapraszamy Cię serdecznie, stworzymy orkiestrę. Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych oraz młodzieży licealnej i gimnazjalnej. Koszt uczestnictwa: 50 zł. Zapewniamy obiad w sobotę oraz wodę, kawę i herbatę.Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie formularza oraz wpłata na konto. Formularz i nr konta bankowego dostępny na stronie: www.warsztatywmagdalence.pl

Napisz komentarz (0 Komentarzy)