Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Niemen akustycznie - Koncert Leśny na Górkach Piaskowych Magdalenka

23 lipca 2017 r. o godz. 18.00 odbędzie się koncert leśny pt. Niemen akustycznie, w wykonaniu Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego na Górkach Piaskowych w Magdalence. Recital poświęcony twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki. Fenomenalne kompozycje do tekstów najznakomitszych polskich poetów w akustycznych aranżacjach doskonale wpisują się w klimat leśnej sceneri. W programie m.in.: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod papugami, Dziwny jest ten świat, Wspomnienie, Jednego serca, Czas jak rzeka, Obok nas […]. Zapraszamy na Koncert Leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence.

NIEMEN AKUSTYCZNIE - KONCERT LEŚNY NA GÓRKACH PIASKOWYCH MAGDALENKA

Radosław Świderski - znany bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor i producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.

Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańskui w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Nietykalni - kino letnie w Mysiadle

14 lipca 2017 roku o godz. 21.30 zapraszamy do kina letniego w Mysiadle, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pt. Nietykalni. Wstęp wolny. Miejsce: nad stawem w Mysiadle.

NIETYKALNI - KINO LETNIE W MYSIADLE

Nietykalni - ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Malarskie Niedziele z muzyką na żywo w Mysiadle

16 i 30 lipca 2017 roku w godz. 16.00-18.00 zapraszamy na Malarskie Niedziele - rodzinne plenerowe warsztaty plastyczne nad stawem w Mysiadle.

MALARSKIE NIEDZIELE Z MUZYKĄ NA ŻYWO W MYSIADLE

„Malarskie niedziele” skierowane są do Mieszkańców z całej Gminy Lesznowola - do dzieci, młodzieży i do osób dorosłych. Rodzice malujących dzieci mogą np. rozłożyć sobie kocyki i urządzić w tym czasie mały piknik z przyniesionymi z domu koszyczkami ze smakołykami i miło spędzić niedzielne popołudnie. Mogą również sami stanąć przy sztalugach. Zarówno dorosłymi, jak i dziećmi, profesjonalnie zajmą się instruktorzy – plastycy, pomagając w tworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki. Zapewniane są materiały plastyczne (farby wodne, pędzle, papier i sztalugi) i dużo dobrej zabawy!
W dniu 16 lipca podczas Malarskiej Niedzieli tworzyć będziemy przy balladach w wykonaniu duetu Ojciec i Syn, a w dniu 30 lipca przy muzyce w wykonaniu małego składu z Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej, która przysiądzie pod drzewem i zagra w jego cieniu. Wstęp wolny!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)