Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja - Bajkowa Niedziela Łazy

15 stycznia 2017 roku o godz. 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Zapraszamy na piękne, interaktywne przedstawienie dla dzieci pt. "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" w wykonaniu Teatru Katarynka. Bilety w cenie 10 zł. od dziecka (opiekunowie bezpłatnie) do nabycia w dniu spektaklu - kasa czynna będzie od godz. 15.30. Honorowana jest Lesznowolska Karta Dużej Rodziny.

BAŁWANEK TIKO I KRÓLOWA FRUNCJA - BAJKOWA NIEDZIELA ŁAZY

Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja to musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Kto wie czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj. Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się rożnie skończyć. Lód bywa kruchy. Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów. Bohaterowie: Kataryniarz z Papugą, Bałwanek Tiko, Królowa Fruncja, Pan Cukierek, Pingwinek, Poeta, Sówka. Scenariusz i reżyseria: Jakub Czachor, Muzyka: Dawid Ludkiewicz, Jakub Czachor, Scenografia: Patrycja Zaleska, Jakub Czachor. Obejrzyj spektakl Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja.