Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Bajkowa Niedziela z okazji Dnia Dziecka w Janczewicach

Gminny Ośrodek w Lesznowoli serdecznie zaprasza do wspólnej, wspaniałej, teatralnej zabawy z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się w niedzielę, dn. 1 czerwca 2014 roku o godz. 16.00 w świetlicy GOK Lesznowola w Janczewicach przy ul. Jedności 99a. W programie: przedstawienie teatralne dla dzieci pt. "Podróż z zaczarowaną walizką" w wykonaniu Zespołu Aktorskiego p. Anny Kolanowskiej. Po przedstawieniu: zabawy, konkursy z nagrodami, słodkości i malowanie buziek. Gorąco zachęcamy dzieci do przybycia w bajkowych przebraniach! Wstęp wolny. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę z okazji Dnia Dziecka.

BAJKOWA NIEDZIELA Z OKAZJI DNIA DZIECKA W JANCZEWICACH