Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Lesznowolskie Lato z GOK Lesznowola

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnych zajęciach i warsztatach artystycznych w GOK Lesznowola. W miesiącu lipcu zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na warsztaty ceramiczne do Władysławowa a także na zajęcia muzyczno-teatralne oraz karaoke do Magdalenki. W sierpniu zapraszamy dzieci w wieku szkolnym na półkolonie w Mysiadle, Nowej Iwicznej i Wólce Kosowskiej.

PÓŁKOLONIE Z GOK Wybrane świetlice Gminnego Ośrodka Kultury w: Mysiadle, Nowej Iwiczne, Wólce Kosowskiej czynne będą w czasie trwania LATA Z GOK w godz. 10.00 - 16.00 w dni powszednie w terminach 4-8 i 18-29 sierpnia 2014 r. Informacje i zapisy w ww. świetlicach GOK. Prosimy o zapisywanie dzieci osobiście, gdyż przy zapisach konieczne jest podpisanie niezbędnych oświadczeń dot. Państwa dzieci. Przy zapisach pobierana będzie opłata w wysokości 70 zł / tydzień od dziecka. Planujemy dla Państwa dzieci mnóstwo ciekawych zajęć, warsztatów i zabaw kulturalnych, artystycznych i ruchowych, a także spacery i wyjścia na place zabaw. Raz w tygodniu zabierzemy dzieci na wycieczkę wyjazdową (kino, basen, inne). Serdecznie zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.