Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Koncert kubański w wykonaniu Reya Ceballo i Tradicuba w Starej Iwicznej

21 lutego 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy na gorący koncert pt. Muzyczne opowieści o Kubie w wykonaniu Reya Ceballo i Tradicuba. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Zapraszamy na koncert kubański do Starej Iwicznej.

KONCERT KUBAŃSKI W WYKONANIU REYA CEBALLO I TRADICUBA W STAREJ IWICZNEJ

To już ponad 15 lat jak Rey Ceballo jest w Polsce i z pełnym zaangażowaniem tworzy muzykę latynoską! W sumie stworzył kilka projektów począwszy od znakomitej orkiestry Calle Sol(Ulica Słońca) , po jedyny w Polsce i Europie musical "Conoce mi Cuba"- "Poznaj moją Kubę" aż po kolejną tym razem w 98% kubańską orkiestrę Tripulacion Cubana dzięki której możecie usłyszec największe latynoskie przeboje w nowych aranżacjach. W dniu 21.02 zagramy w składzie 6 osobowym Tradicuba i opowiemy słowami i muzyką o najróżniejszych gatunkach muzycznych słonecznych Karaibów. Serdecznie zapraszamy!